<b>Nowe domowe solarium marki Philips</b>

Solarium HB 554 może być przechowywane w pozycji pionowej, dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w dużym domu, czy apartamencie, ale także w niewielkiej kawalerce
 
Jeśli tęsknisz za słońcem i piękną opalenizną, wypróbuj nowe solarium HB 554 marki Philips. 8 profesjonalnych lamp CLEO Performance S Tubes, duża powierzchnia naświetlania (180x75 cm) oraz wygięty kształt urządzenia zapewniają naturalną opaleniznę całego ciała. Projektanci Philips zadbali o to, aby korzystanie z solarium było bardzo proste i wygodne. Regulowane ustawienie wysokości urządzenia umożliwia swobodne opalanie na łóżku, krześle, a nawet na stojąco.

Dzięki cichemu wentylatorowi, który chłodzi całe ciało podczas opalania oraz wbudowanemu 30-minutowemu timerowi z automatycznym wyłącznikiem, urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla skóry.

Solarium może być przechowywane w pozycji pionowej, dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w dużym domu, czy apartamencie, ale także w niewielkiej kawalerce. Po złożeniu solarium ma szerokość zaledwie 36 cm, może więc z powodzeniem zostać wsunięte pod łóżko lub do szafy. Urządzenie wyposażone zostało w dwie pary okularów ochronnych.Cena promocyjna urządzenia 1999 PLN.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/13 lat temu
to solarium pomoże mojemu synowi w łuszczycy.Bardzo prosze powiedziec mi gdzie moge go kupic .Jestem zdecydowana Dziekuje za odpowiedz jn42@wp.pl
/13 lat temu
mam pytanie gdzie mogę nabyc takie domowe solarium?