POLECAMY

Polska sportsmenka zaprojektowała kolekcję lakierów do paznokci dla znanej marki!

O kogo chodzi?
Polska sportsmenka zaprojektowała kolekcję lakierów do paznokci dla znanej marki! fot. materiały prasowe Inglot

Najlepsza polska tenisistka - Agnieszka Radwańska i jedna z najbardziej znanych na świecie polskich marek - Inglot, łączą siły. W wyniku tej współpracy powstała wyjątkowa kolekcja oddychających lakierów do paznokci O2M.

Kolekcja dostępna będzie w niemal 700 butikach w najbardziej prestiżowych lokacjach na całym świecie.

Najmodniejsze trendy w manicure 2017

Linia "Oddychających" lakierów do paznokci O2M Agnieszka Radwańska by Inglot to sześć wyrazistych kolorów, wśród których znalazły się odcienie od naturalnego beżu poprzez róże i fiolet aż po niezwykle intensywne odcienie czerwieni i granatu.

Z radością przedstawiam serię oddychających lakierów O2M, jaka postała w wyniku mojej współpracy z firmą Inglot. Sam pomysł pracy nad kolekcją uważam za bardzo trafiony z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, zarówno ja jak i Inglot, mamy polskie korzenie, a jednocześnie obracamy się w środowisku międzynarodowym. Po drugie, każdy kto mnie zna, może potwierdzić, że poza tenisem tematyka kosmetyków i paznokci to moja pasja.

Częściowy dochód ze sprzedaży kolekcji Agnieszki Radwańskiej dla marki przekazany zostanie na cele charytatywne.


fot. materiały prasowe Inglot

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
To chyba jasne, że nie wymyśliła samej formuly lakieru, ale zapewniam panią ze kolory były wymyślone przez panią Agnieszkę ;)
/rok temu
"Sportsmenka zaprojektowała" Tu nawet nie ma czego komentować, wystarczy przewrócić oczami.