POLECAMY

Aby paznokcie się nie łamały

Raz dziennie wmasuj w paznokcie odżywkę z wapniem. Co jeszcze Ci pomoże? Przeczytaj!
Aby paznokcie się nie łamały fot. Panthermedia
Jeśli masz łamliwe paznokcie, unikaj piłowania płytek głęboko po bokach. To je osłabia. Do malowania wybieraj lakiery utwardzające, np. z nylonem.

Kuracja utwardzająca: pół szklanki oliwy i dwie łyżki skrzypu polnego ogrzewaj przez 15 minut (nie zagotuj). Ostudź i przecedź. Paznokcie mocz przez 15 minut.

Wypróbuj:
Odżywka wzmacniająca, L’Oréal Paris, 35 zł; Odżywka do łamliwych paznokci z wapniem, Eveline, 10 zł
Tagi: paznokcie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Prawda jest taka że wszystko tak naprawdę ma wpływ na wygląd i zdrowie paznokci, ale nie ma co nie da się inaczej. Trzeba łykać odpowiedni suplement z witaminami i będzie lepiej, ja mam tabletki royal collagen i biorę je całą zima, a paznokcie mam mocne i zdrowe.
/5 lat temu
Mam oliwkę tego new nails i nie powiem, dobry kosmetyk. Miałam problem z rozdwajaniem się paznokci, ale po kilku tygodniach, wszystko się zmieniło. Jestem zła na siebie, że dopiero teraz to zastosowałam, bo z problemem bujam się już prawie 2 lata ;/
/6 lat temu
Wiadomo, że tipsy itp. szkodzą, ale tylko wtedy, gdy stosuje się nieodpowiednie produkty. Ja osobiście korzystam z kosmetyków New Nails - połączenie dobrej ceny i wysokiej jakości, rzadko spotykane i co najważniejsze - efekty tego są w 100% widoczne. Moje paznokcie naprawdę wyglądają doskonale ;-)
POKAŻ KOMENTARZE (1)