5 stylizacyjnych trików, które powinna znać każda kobieta

Sprawdźcie je na sobie!
Joanna Mroczkowska / 13.11.2014 07:13
Dziewczyna w szafie fot. Fotolia

Przed wami kilka sprawdzonych trików, które powinna znać każda kobieta. Ułatwiają życie, poprawiają wygląd stylizacji i zapewne nasze samopoczucie. Dowiedzcie się jak w prosty sposób wyszczuplić sylwetkę. Jak podrasować look. Przed wami 5 stylizacyjnych trików!

1. Wyszczuplamy

Nosząc swetry na koszulę macie zapewne problem z nierównościami i tym, że koszula marszczy się pod tkaniną. Żeby tego uniknąć załóżcie obcisły tank top na koszulę i dopiero na to sweter. Dzięki temu linia koszuli zostanie wyrównana.

2. Poszarpane spodnie zimą

Jeśli uwielbiacie nosić podarte spodnie nie musicie z nich rezygnować nawet zimą. Wystarczy pod spód założyć ozdobne rajstopy dzięki czemu możecie zmieniać ich wygląd za każdym razem. W zależności od dodatków dobierajcie odpowiedni model rajstop. Od kabaretek, przez mocne kolory.

3. Dżinsy vs. kozaki

Na pewno wiele z was to wie, ale warto o tym przypomnieć. Proste zakładanie kozaków na spodnie w zimowe dni. Sposób jest prosty! Nogawki włóż w skarpety i dopiero potem załóż buty. Nie wygląda to może najlepiej, ale na pewno zaoszczędza czas.

4. Dwustronna taśma

Jeśli chcecie szybko skrócić spodnie lub zakładka w spódnicy się popruje, a nie macie czasu na wizytę u krawca użyjcie dwustronnej taśmy klejącej. W zależności od potrzeby odetnij kawałek odpowiedniej szerokości i sklej materiał.

5. Zamienniki

Jeśli zgubicie pasek od płaszcza użyjcie jakikolwiek model macie w domu. Nada to dodatkowego smaczku. To samo tyczy się guzików, jeśli nie zdążycie go doszyć zastąpcie go np. ozdobną agrafką. Będzie wyglądać tak, jak by efekt był zamierzony!

Więcej sprawdzonych porad stylisty:

Tagi: stylista
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.11.2014 23:18
Bez obrazy, ale uśmiałam się. Na wsi pewnie by te porady się sprawdziły