Stylizacje na lato z metalicznym blaskiem

Tego lata powinnaś lśnić! Zapomnij o cukierkowych, nudnych i zachowawczych pastelach, oklepanych wzorach kwiatowych czy wszechobecnych paskach. Sięgnij po nowoczesne tkaniny z metalicznym blaskiem! Nie żałuj sobie srebra, złota i szlachetnych kamieni - czas na prawdziwe letnie olśnienie! Zobacz nasze propozycje stylizacji z metalicznym blaskiem i stwórz własną propozycję w tym trendzie.
/ 12.06.2013 15:46

W tym sezonie modne garderoby z honorami przyjmują lśniące, metaliczne tkaniny oraz błyszczące akcesoria, które z powodzeniem łączą się z kolorową bazą. Prym wiedzie opalizujące złoto oraz chłodne srebro – ten szlachetny duet jest w stanie zamienić każdą stylizację w nowoczesną, zwracającą uwagę kreację.

Złoto doczekało się zaszczytnego miejsca na ubraniach. Występując w postaci cekinów, haftów czy całej tkaniny nadaje blasku spódnicom, topom oraz modnym kombinezonom. Jak zawsze towarzyszy też akcesoriom i biżuterii. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej szykownego niż złoty, klasyczny zegarek, delikatne kolczyki i sandałki na obcasie.

Polecamy: Koronka w nowoczesnym wydaniu - stylizacje

Na równi ze złotem w stylizacjach pojawia się srebro. Jego chłodna elegancja i lśniące drobinki dodają strojom klasy i nowoczesnego looku. Srebro dominuje w dodatkach, jednak pełnię jego blasku można dostrzec np. na topie pokrytym imitacją łusek. Metale świetnie współgrają nie tylko z kolorami, ale również kamieniami. W sezonie pojawiają się prawie wszędzie, a ich moc tkwi w pozornej skromności. Minimalistyczne, przezroczyste kamyki są ozdobą klapek i sandałków, kopertówek oraz bielizny, która z łatwością mogłaby uchodzić za piękny kostium kąpielowy.

Tego lata rzucać się w oczy, świecić i błyszczeć ma się wszystko. Nowatorskie rozwiązania stylizacyjne odrzucają minimalistyczną klasykę i podstarzały vintage. To metaliczny połysk w futurystycznym, wręcz kosmicznym wydaniu króluje w modzie, a jego znakomitymi atrybutami są złoto i srebro – duet nieśmiertelny!

Zobacz także: Stylizacje retro w klimacie filmu "Wielki Gatsby"

Źródło: materiały prasowe Showroom Aliganza