POLECAMY

Stylizacja w kolorze blue - wypróbuj!

Jeśli chcesz się ubrać na niebiesko, zobacz jakie odcienie są najmodniejsze i jakich użyć dodatków. Nasze gotowe zestawy na pewno Cię zainspirują. Turkusowy, błękitny, kobaltowy, a może szafirowy? Odcieni niebieskiego jest tyle, ile dusza zapragnie. Wybierz ten odpowiedni dla siebie z naszą pomocą.
Stylizacja w kolorze blue - wypróbuj!

W tym sezonie niebieski króluje wśród kolorów. To dobra wiadomość dla fashionistek, bo każda znajdzie coś odpowiedniego dla swojego typu urody. Niebieski pojawia się w każdym sezonie letnim, bo to kolor kojarzący się z morską wodą i błękitnym niebem.

Zobacz także: Kostium kąpielowy od rana do wieczora?

Tym razem jednak najbardziej pożądany jest niebieski tzw. total look. I wcale nie oznacza to, że powinnaś ubrać się jednolicie od stóp do głów. Dowolnie mieszaj odcienie niebieskości. Bardzo trudno w tym wypadku popełnić modową gafę.

Zobacz także: Jak powstają trendy?

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach podpowiadamy kilka sprawdzonych połączeń, które zawsze będą dobrze wyglądały. Chabrowy przepięknie łączy się z akwamaryną – to opcja dla odważniejszych wielbicielek mody.

Zbyt intensywnie? Bardziej stonowanym połączeniem, ale równie modnym jest miks lazurowego błękitu z rozbielonym turkusem.

Niebieska sukienka będzie również świetnie wyglądać, jeśli dołożysz do niej szare lub czarne dodatki.

Innym rozwiązaniem casualowym czyli na co dzień jest po prostu niebieska bluzka lub t-shirt. Wystarczy dołożyć niebieskie lub denimowe szorciki i letni look gotowy.

Jak Wam się podoba niebieski total look?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)