Stylizacja Małgorzaty Rozenek, marki i ceny

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan fot. Mat. prasowe/x-news
Szary sweter nie musi kojarzyć się z biurową nudą. Szczególnie, jeśli połączyć go ze srebrnymi szpilkami na wzór Małgosi Rozenek!
Marta Kosakowska / 06.04.2018 13:49
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan fot. Mat. prasowe/x-news

Małgorzata Rozenek uchodzi za ikonę dobrego stylu. Gwiazda stacji TVN po raz kolejny udowodniła, że ten mówi się tak o niej nieprzypadkowo! Prezenterka zamieściła na Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego swojego programu, przykuwając uwagę fanek perfekcyjną stylizacją.

Małgorzata Rozenek ma na sobie klasyczny, szary sweter z dekoltem "w serek". Myślisz, że to nuda? Nic bardziej mylnego! Wszystko zależy od tego, z czym zostanie zestawiony. W połączeniu z ołówkową spódnicą czy spodniami na kant stworzy stylizację odpowiednią do biura.Jednak jeśli jako dół stylizacji dobrać absolutnie hitowe obecnie spodnie o fasonie cloutte (szerokie nogawki i długość 7/8), to okazuje się, że szary sweter zyskuje przysłowiowego pazura! Sprawdziliśmy, gdzie Małgorzata Rozenek kupiła swój szary sweter. Model pochodzi z kolekcji marki Bunny the Star. Kosztuje 650 zł.


fot: materiały prasowe

Małgorzata Rozenek i boski look z aksamitnymi szpilkami

Małgorzata Rozenek jednak poszła o krok dalej! Wykończyła stylizację srebrnymi, brokatowymi szpilkami z przezroczystościami po bokach. To buty marki Renee. Kosztują 99,99 zł. Ten look gwiazdy stacji TVN to najlepszy dowód, że metaliczne buty sprawdzą się nie tylko w karnawale.

fot: materiały prasowe

Jak oceniacie ten look? Dajcie znać w komentarzach!

Przeczytaj:

Małgorzata Rozenek zazdrosna o Dodę?
Małgorzata Rozenek - oryginalne stylizacje Perfekcyjnej Pani Domu

Redakcja poleca

REKLAMA