POLECAMY

Na celowniku stylisty: spektakularne metamorfozy gwiazd

Dowiedz się o kogo chodzi!
Na celowniku stylisty: spektakularne metamorfozy gwiazd fot. ONS

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy potrzebuje zmiany swojego wizerunku. W przypadku gwiazd jest to najczęściej spowodowane dorastaniem, nową rolą filmową, wydaniem płyty czy założeniem rodziny. Najczęściej wystarczy zmiana fryzury lub nowy stylowy look. Nie zawsze zmiana wychodzi na korzyść, ale w większości przypadkach jest to uczta dla naszego oka. Oto najlepsze metamorfozy gwiazd ostatnich lat.

Gwen Stefani

Zapewne nie wszyscy pamiętają charyzmatyczną i bardzo punkową Gwen Stefani z połowy lat 90. Piosenkarka bardzo często farbowała włosy i nosiła mocno kontrowersyjne stroje. Pierwsza ze zmian nastąpiła przy wydaniu jej pierwszej solowej płyty. Później były kolejne, przy czym warto zaznaczyć, że każda z nich była bardzo na korzyść. Dzisiaj Gwen nadal emanuje oryginalnym stylem. Stawia na ubrania swojej marki L.A.M.B. i najlepszych projektantów. Jej twarz dzięki naturalnemu makijażowi oczu i czerwonej szmince jest młodsza i piękniejsza.

Adele


 
Niegdyś dziewczyna z kompleksami, tłustymi włosami i w ubraniach, które wołały o pomstę do nieba. Przy wydaniu swojej drugiej płyty, Adele postanowiła zmienić swój wizerunek, który wyszedł jej mistrzowsko. Obecnie piosenkarka pokazuje się zawsze w perfekcyjnym makijażu i nienagannej fryzurze. Z tamtych lat pozostała jej słabość do czerni. Jednak obecnie wybiera bardziej spektakularne kreacje, które idealnie komponują się z jej figurą. Czym zaskoczy nas przy wydaniu kolejnej płyty? O tym przekonamy się mam nadzieję niebawem.

Kasia Zielińska


 
Oto przykład metamorfozy, która zasługuje na najwyższe wyróżnienie. Kasia na początku swojej aktorskiej kariery była totalnie brzydkim kaczątkiem. Niedoskonała figura, satynowe sukienki i czerwone włosy były znakiem rozpoznawczym bezguścia. Od kilku lat nie ma już śladu po tamtej Kasi. Aktorka schudła, zmieniła fryzurę i stała się bardzo naturalna. Dzisiaj wybiera kreacje od najlepszych polskich projektantów i nie boi się eksperymentów. Taki wizerunek jest jej najlepszą wizytówką. Dodam też, że jest to najbardziej sympatyczna postać w naszym showbiznesie.

Michelle Williams

Jedna z moich ulubionych aktorek, której karierę i wizerunek śledzę od lat. Z niezbyt urodziwej gwiazdki serialu „Jezioro marzeń” wyrosła na świadomą ikonę piękna. Jej metamorfoza toczyła się przez kilka lat. Schudła, przefarbowała włosy na blond, a następnie obcięła je na krótko. Dzięki czemu jej twarz stała się bardziej promienna. Zmieniła również swój styl. Na galach stawia na kreacje Prady, Proenza Schouler i Erdem. Za każdym razem wygląda zjawiskowo i bardzo naturalnie. Brawo Michelle!

Miley Cyrus

2 tygodnie temu zaliczyłem Miley do najlepiej ubranych gwiazd. Nic w tym dziwnego, bo metamorfoza jaką przeszła jest mistrzostwem świata. Z grzecznej, cukierkowej dziewczynki z serialu „Hannah Montana”, zamieniła się w świadomą swojego stylu kobietę. Dzisiaj nie ma już śladu po dawnej Cyrus. Krótka blond fryzurka dodała jej charakteru, a rockowo-punkowy look świetnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Taki wizerunek, aż mnie korci aby posłuchać jej nowej płyty.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Przemiany o 180 stopni, wow!