POLECAMY

Stwórz look Małgorzaty Sochy z sieciówkowych ubrań

Zobacz, jak łatwo stworzyć look w stylu wielkiej gwiazdy zaglądając do popularnych sieciówek
Stwórz look Małgorzaty Sochy z sieciówkowych ubrań fot. ONS.pl

Styl Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha, która niedawno urodziła drugie dziecko jest jedną z ulubionych gwiazd w Polsce. Nic dziwnego, wyjątkowo sympatyczna aktorka nie była gwiazdą żadnych skandali, a jej styl, niezmiennie inspiruje od wielu lat.

Zainspiruj się stylem gwiazd - co noszą polskie celebrytki?

Ostatnio gwiazda pojawiła się na jednej z konferencji kosmetycznych w białym total looku. Aktorka i gwiazda serialu "Przyjaciółki", jak zwykle wyglądała niezwykle stylowo. Biały kolor dla wielu może wydawać się zbyt odważnym, ale w jej wersji okazał się strzałem w dziesiątkę. Wiosennie i z mocnym akcentem w postaci szpilek w intensywnym kolorze.

Styl Małgorzaty Sochy
Białe spodnie Top Secret, ok. 79 zł, biała bluzka H&M, ok. 59 zł, biała marynarka F&F, ok. 112 zł, różowe szpilki z paskiem Mango, ok. 199 zł - kolaż Polki.pl

Sprawdź jak modnie się ubrać

Małgorzata Socha zazwyczaj stawia na rzeczy topowych brandów. Designerskie torebki i buty, czy stylizacje od polskich projektantów do normalka. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć ten look z rzeczy, które są dostępne w popularnych sieciówkach. Nie było najmniejszego problemu. Jedyne, co zamieniłyśmy to czerwone szpilki na różowe.

Look w stylu Małgorzaty Sochy możecie stworzyć zaglądając do takich sklepów jak: F&F, Top Secret, Mango i H&M. Co wy na to?

Małgorzata Sochafot. ONS.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)