POLECAMY

Rajstopy a buty

Mam sukienkę w kremowym kolorze (krótką, z dodatkiem babcinej koronki) chciałabym połączyć ja z czernią lub szarością. Wiem, że buty w tych kolorach będą odpowiednie, ale co z rajstopami? Jakie są zasady doboru odcienia rajstop? Czy do czarnych butów na obcasie konieczna jest czarna pończocha? Do jakich butów dobrać jasne, grubsze rajstopy?
Rajstopy a buty

Mam sukienkę w kremowym kolorze (krótką, z dodatkiem babcinej koronki) chciałabym połączyć ja z czernią lub szarością. Wiem, że buty w tych kolorach będą odpowiednie, ale co z rajstopami? Jakie są zasady doboru odcienia rajstop? Czy do czarnych butów na obcasie konieczna jest  czarna pończocha? Do jakich butów dobrać jasne, grubsze rajstopy?

Pat

Do jasnej sukienki czarne buty będą dobrze wyglądać tylko w przypadku ciemnych rajstop. Jeśli rajstopy będą jasne to zdecydowanie lepiej prezentują się kolorowe lub jasnobrązowe buty. Jasne, grubsze rajstopy dodałabym do wyrazistych kozaków, bo w zestawieniu z opisaną sukienką
pantofle mogą wyglądać "paniusiowato".

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Witam. Mma problem, ponieważ mam również jasna sukenkę, jest to taki bardzo blady roż, prawie jak beż. Chaialabym ubrac do tego bardzo ciemne fioletowe rajstopy, fioletowa buty i fioletowa dodatki czy to bedzie wszystko do siebie pasowac. ? Bardzo proszę o odpowiedź. :) Pozdrawiam.