POLECAMY

Pytanie o paski

Od dawna zastanawiam się nad jedną rzeczą i ten problem już długo mnie nurtuje. Mianowicie: chodzi o paski, takie które nosi się na talii/brzuchu. Ja niestety nie mam figury modelki, moja sylwetka przypomina cegłę i w związku z tym nie mam mocno zaznaczonej talii.
Pytanie o paski

Od dawna zastanawiam się nad jedną rzeczą i ten problem już długo mnie nurtuje. Mianowicie: chodzi o paski, takie które nosi się na  talii/brzuchu. Ja niestety nie mam figury modelki, moja sylwetka przypomina cegłę i w związku z tym nie mam mocno zaznaczonej talii (sądzę wręcz, że prawie w ogóle jej nie mam. Brzuch jest moją zmorą, jest płaski - a szeroki!). I tu pojawia się moje pytanie: w którym miejscu na brzuchu nosić pasek (zawsze noszę grube, które tuszują boczki) tak, aby wyglądało to korzystnie i optycznie tworzyło talię? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
magdallena

Szerokim paskiem faktycznie można zatuszować to i owo. Warto jednak pamiętać, by klamra była przekręcona lekko na bok i nie uwypuklała brzucha. Druga sprawa - pasek powinien z przodu lekko układać się w trójkąt bądź tworzyć asymetrię.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)