Przestań w nie wierzyć! Oto najczęściej powtarzane bieliźniane mity

Myślisz, że twój rozmiar to 75B, a rozmiar D jest ogromny? Poznaj najczęściej powtarzane bieliźniane mity, które nie mają nic wspólnego z prawdą! Braffiterka Izabela Sakutova podpowie ci, jakich błędów nie wolno popełniać!
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Czas przestać wierzyć w kłamstwa dotyczące bielizny! Braffiterka Izabela Sakutova, autorka książki "Braffiting. Lifting piersi bez skalpela" obala mity dotyczące doboru biustonoszy. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj nasze wideo!

Jakie mity na temat bielizny najczęściej są powtarzane przez kobiety?

Najczęściej powtarzanym kłamstwem jest to, że miseczka D nadaje się tylko dla kobiet z dużym biustem. Otóż prawda jest taka, że wszystko zależy od kroju biustonosza i jego obwodu. Przykładowo miseczka D przy obwodzie wynoszącym 60 centymetrów będzie wyglądać prawie tak, jak miseczka A przy obwodzie 75 cm!

Kolejnym mitem jest przekonanie, że jeśli biustonosz w trakcie noszenia stał się luźny w obwodzie, z powodzeniem możesz oddać go na zwężenie do krawcowej. To nieprawda! Zwężając obwód stanika niszczysz całą jego konstrukcję, a co za tym idzie - przestaje on odpowiednio podtrzymywać twój biust.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj nasze wideo!

Polecamy!

Co zrobić, żeby bielizna się nie niszczyła?

Bielizna to podstawa, jak dobrać odpowiednią i... najmodniejszą?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)