POLECAMY

Odkryj, jakim kształtem jesteś, czyli klepsydrą być

Dowiedz się więcej o akcji w Porcie Łódź
Odkryj, jakim kształtem jesteś, czyli klepsydrą być fot. serwis prasowy

Ostatnie 2 tygodnie akcji „Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna” minęły w centrum handlowym Port Łódź pod znakiem 100% kobiecości. Tym razem Ewelina Rydzyńska diagnozowała Panie o sylwetce Klepsydry. Efekty? Jak zwykle spektakularne. Metamorfozom nie było końca.

Myślimy „kwintesencja kobiecości”, mówimy „Marilyn Monroe”. A co, jeżeli nagle okazałoby się, że my również jesteśmy posiadaczkami tak boskich kształtów? Nie jest to aż tak nierealna wizja. W Porcie Łódź wiele zaskoczonych pań usłyszało z ust Eweliny Rydzyńskiej „Jesteś Klepsydrą!”.  

Miarka w dłoń

Jak doskonale wiedzą już klientki Portu Łódź, kształt naszego ciała zależy od odpowiednich proporcji bioder, talii, ramion i biustu. Klepsydra, czyli sylwetka najbardziej zbliżona do ideału kobiecej figury, charakteryzuje się wyraźnie zaznaczonym pasem, drobnymi ramionami i krągłą linia biustu oraz bioder. Brzmi jak niedościgniony wzór? Okazuje się, że wiele Pań nie zdaje sobie nawet sprawy z posiadanego skarbu.

- Wiele kobiet skrywa swoje wdzięki za bezkształtnymi, workowatymi ubraniami, które kryją delikatną talię i kobiecą linię sylwetki. Czasem więc do niezwykłej metamorfozy  potrzeba tylko wyrozumiałego oka stylistki i jej wprawnej ręki w wyborze idealnej stylizacji – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

O to w Porcie Łódź nietrudno. Dzięki akcji „Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna”, tysiące Pań poznało już tajemnice swych figur. Ostatnie dwa tygodnie dedykowane były Klepsydrom, które jako posiadaczki idealnych wymiarów są najprostszą sylwetką do ubrania. Czasem jednak same Panie, po latach skrywania się za fasadą ubrań, nie są przekonane do podkreślania swej kobiecości. Nie ma się jednak czego obawiać. Rasowe Klepsydry zawsze pięknie wyglądać będą w letnich sukienkach podkreślających talie i delikatnej, prostej biżuterii. Ich atuty uwypuklą również obcasy na słupku oraz dekolty w kształcie litery V. W ubraniowym alfabecie Klepsydr powinny się również znaleźć spódnice o linii A. Na zimniejsze dni panie powinny natomiast wybierać dopasowane swetry z dekoltem w szpic, które będą doskonale współgrać z klasycznymi marynarkami.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)