Pomocy w ...doborze spodni

Witam mam budowę ciała typu gruszka i przeczytałam na waszym portalu ,że powinnam nosić spodnie o prostych nogawkach typu kanty, ale jestem studentka mam 21 lat i chciałabym chodzić w dżinsach. Jaki typ mogłabym nosić i czy w ogóle powinnam? Błagam o pomoc bo ilekroć kupię jakieś spodnie, to wyglądam komicznie. Sama sobie poszerzam sylwetkę, zamiast na odwrótt
/ 26.09.2016 16:41
Pomocy w ...doborze spodni

Witam mam budowę ciała typu gruszka i przeczytałam na waszym portalu ,że powinnam nosić spodnie o prostych nogawkach typu kanty, ale jestem studentka mam 21 lat i chciałabym chodzić w dżinsach. Jaki typ mogłabym nosić i czy w ogóle powinnam? Błagam o pomoc bo ilekroć kupię jakieś spodnie, to wyglądam komicznie. Sama sobie poszerzam sylwetkę, zamiast na odwrót. Z góry dziękuję za rady i serdecznie pozdrawiam.

Magda

Twoje spodnie powinny być dość szerokie w nogawkach, tak by nie opinały się na udach. Na pewno powinnaś unikać bocznych kieszeni i szukać płaskich przodów. Dżinsy dla figury gruszki to trudny temat, dlatego, że ciężki materiał dodatkowo uwypukla to, co lepiej byłoby schować. Dżinsy powinny być dość ciemne i bez szaleństw. Im prościej, tym lepiej.

Przytaczam fragment swojego artykułu:
Pewnie nieraz miałaś dylemat - jak dopasować dżinsy, by były idealne w talii i zarazem w biodrach. To jest wyzwanie! Dlatego właśnie polecam biodrówki. Dobrze byłoby znaleźć wymarzoną parę z podkrojonym stanem lub szerokim wszywanym paskiem. Powinnaś dobrać taką szerokość nogawek, która zrównoważy twoje proporcje. Dobry pomysł to nogawki rozszerzające się od kolan w dół. Dzwony również zrównoważą biodra, a przy okazji nadadzą twojej figurze zmysłowy kształt klepsydry. Kieszenie z tyłu powinny być dość duże, koniecznie unikaj odstających klapek, bo dodadzą ci centymetrów. Na spodnie lepiej byłoby dobrać ciemniejsze kolory.