OSA - Osobista Stylistka

Powiedzenie „nie szata zdobi człowieka” dawno nie jest trendy. Nie pasuje do kultu ciała, naszej obrazkowej rzeczywistości, powierzchowności rozmów i nawiązywanych kontaktów. Wizerunek to dziś rzecz najważniejsza. Jednak nie każdy ma to szczęście znaleźć się w grupie ludzi z gustem, bez problemu odnajdujących się w gąszczu sklepów i trendów. Poza tym na to trzeba mieć czas.
/ 05.02.2007 01:40
OSA Powiedzenie „nie szata zdobi człowieka” dawno nie jest trendy. Nie pasuje do kultu ciała, naszej obrazkowej rzeczywistości, powierzchowności rozmów i nawiązywanych kontaktów. Wizerunek to dziś rzecz najważniejsza. Jednak nie każdy ma to szczęście znaleźć się w grupie ludzi z gustem, bez problemu odnajdujących się w gąszczu sklepów i trendów. Poza tym na to trzeba mieć czas.

Niezależnie od okazji, stylu życia zawsze polecam klasyczny styl z pieprzykiem, czyli niezbyt nachalnym podkreśleniem indywidualności. Dobrze jest też zasięgnąć fachowej rady jakie fasony pasują do naszej sylwetki i w jakich kolorach jest nam do twarzy. Ale porady to nie wszystko. Trzeba zacząć szukać oryginalności. Nie w fasonach czy dziwnych zestawieniach kolorów, ale w dodatkach, torebkach, biżuterii. Wykorzystać wakacje w egzotycznym kraju do kupienia naszyjnika, który niepowtarzalnie ozdobi naszą szyję, a przy tym będzie przypominał przyjemne wakacyjne chwile. W szafie mamy lub babci znaleźć torebkę i łączyć ją z nowoczesnym strojem. Bawić się, szukać, mixować. Ważne jest też, żeby przy wyborze ubrań kierować się swoimi odczuciami i absolutnie nie poddawać się presji otoczenia.

fot.Agata Stoińskafot.Agata Stoińska
fot. Agata Stoińska                                fot. Agata Stoińska

Ten problem mają najczęściej panny młode, choć nie tylko one oczywiście. Zauważyłam, że przy wybieraniu kreacji na swoje własne wesele częściej kierują się one zdaniem teściowej lub mamy (kolejność nieprzypadkowa). Nawet jeśli zdarza mi się pracować dla takich kobiet moje rady i ich własne gusta często idą w zapomnienie, ponieważ „co ludzie powiedzą”. Nie tędy droga moje Panie!

fot.Jerzy Gaweł, model ReklamexOSA
fot. Jerzy Gaweł, model Reklamex

Chcecie czuć się wyjątkowo i pięknie? Odświeżcie swoje marzenia i nie ulegajcie presji. Chcecie mieć skromną białą suknię urozmaiconą oryginalnym kwiatem? Albo nienawidzicie tradycyjnych „bez” z gorsetem? Nie katujcie się! To Wasz dzień, jeśli Wy będziecie czuły się pięknie, otoczenie, nawet to o innym od Waszego guście, na pewno to dostrzeże.

Jeśli na szukanie stylu nie starcza Ci czasu lub presja otoczenia jest zbyt wielka i potrzebujesz profesjonalnej rady wybierz się na zakupy z osobistą stylistką czyli personal shopper pomagającą w zakupach, tak by zoptymalizować szafę klienta i dobrać ubrania do jego figury i stylu. Stylistka wyszuka pasujące do urody i sylwetki ubranie, dobierze dodatki i doda pewności siebie – przecież zakupy z profesjonalistą muszą być udane! Poza tym pomoże Ci wyrzucić z szafy niekorzystne lub niemodne stroje. I życie stanie się prostsze.

Usługę OSY Osobistej Stylistki można zamówić w internecie (www.lookbook.pl), OSA dojeżdża do klienta, organizuje także kompleksowe metamorfozy wizerunku.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.03.2011 19:40
Ja narazie ufam swojemu zmysłowi i jednak jesli mam jakikolwiek problem z wybraniem tego odpowiedniego ciuszka korzystam z pomocy wirtualnej stylistki www.dreft.pl/Porady-stylistki.html