Niezbędniki czy dodatki?

Niezbędniki czy dodatki?
Już dawno zdecydowałam, że dodatek nie jest tylko dodatkiem, ale właśnie niezbędnikiem. Dlaczego? Bo to on tak naprawdę tworzy nasz wizerunek, pomimo że najczęściej przypisuje się mu drugorzędne znaczenie.
/ 04.01.2010 09:12
Niezbędniki czy dodatki?

Masz w szafie: małą czarną, princeskę w szarości, klasyczne spodnie, kardigan i żakiet, oraz ołówkową spódnicę? Myślisz, że jesteś nudna i nieciekawa? Wydaje ci się, że potrzebujesz nowych ubrań? Nic bardziej mylnego, kup kilka modnych dodatków, a zobaczysz jaki cud się stanie.

Znajomi zaczną pytać, czy się zakochałaś, przechodnie odwrócą się za Tobą, a klienci z większą uwagą będą słuchać tego co masz do powiedzenia.

Myślisz ze to blef? Przekonaj się sama.

Przygotowałam małe „co nieco” dla tych, którzy chcą wiedzieć co jest fashion i co uwagę przyciągnie w obecnym sezonie. Wystarczy, że zwykły płaszcz zapniesz fajnym paskiem, a do małej czarnej założysz pasek z kokardą, natychmiast ożyje, to co wydawało się już martwe na Amen.

Zauważyłaś, że eklektyzm przybrał nową formę w naszyjnikach? Jeśli nie, to już wiesz. Jeżeli nie chcesz wydawać na taki gadżet, wystarczy, że połączysz kilka naszyjników w jeden i już jesteś super modna. Albo naszyj prosty łańcuch na kawałku filcu. Fashion? Nawet bardzo, a do tego jaka frajda.

Futrzaki, wężowe skóry to klimaty, które jak bumerang zatoczyły koło, by znowu wylądować na modowej planecie. Nie od dzisiaj wiadomo, że naturalne futra budzą protesty, jeżeli i Ty należysz do grupy Eco, zaopatrz się w dodatek w takie dzikie wzory właśnie. Kolory to kolejny element modowego nieba, dlaczego nie kupić takiego szalika? Cudnie ożywi każde zimowe okrycie, które najczęściej jest czarnego, albo szarego koloru.

Czy to trudne wyglądać jak milion dolarów? Nie, wymaga jednak odrobiny chęci i determinacji, jednak zaręczam, że się opłaca.

  

Autorką tekstu jest Małgorzata Kusper – osobista stylistka.

Redakcja poleca

REKLAMA