POLECAMY

Na celowniku stylisty: 5 najgorzej ubranych kobiet show biznesu

Konrad Fado tym razem ocenia najgorzej ubrane gwiazdy!
Na celowniku stylisty: 5 najgorzej ubranych kobiet show biznesu fot. ONS

O gustach się nie dyskutuje, ale już o braku gustu jak najbardziej. W tym tygodniu przegląd najgorzej ubranych gwiazd, które mimo tego, że od lat funkcjonują w show biznesie zaliczają za każdym razem modowe wpadki. W Polsce takich gwiazd jest całe mnóstwo. Większość z nich przechodzi spektakularne metamorfozy, ale są i takie, które nadal są wierne swojemu tandetnemu stylowi. W Hollywood brak gustu również nie jest obcy tamtejszym celebrytkom. Oto subiektywny przegląd najgorzej ubranych/przebranych kobiet show biznesu.

Małgorzata Potocka


Patrząc na stylizacje aktorki za każdym razem czuje się jakbym bym świadkiem modowego manifestu bądź cyrkowych występów. Pani Małgorzata nigdy nie zwracała uwagi na to jak wygląda. Za każdym razem wybiera kreacje, które deformują jej sylwetkę. A to długość nie ta, nieodpowiedni fason, tanie błyszczące tkaniny i kolory, które kompletnie do siebie nie pasują. Zdecydowanie wolę oglądać aktorkę na szklanym ekranie niż czerwonym dywanie.

Lindsay Lohan


W przypadku tej aktorki, mam wrażenie, że nadal żyje w czasach, kiedy jako dziecko odnosiła największe sukcesy. Dzisiaj grać już raczej nie potrafi i nie jest wzorem do naśladowania. Również w kwestii modowej bardzo daleko jej do ideału, a nawet poprawnego stylu. Bo trzeba przyznać, że Lindsay stylu nie ma. Za każdym razem mam wrażenie, że jest przebrana. Jest fanką źle skrojonych sukni, nieodpowiednich tkanin i często za dużych dekoltów. Do tego zbyt mocny makijaż, który dodaje jej lat.

Monika Richardson


Kobieta ładna, inteligentna, zgrabna. Niestety od lat kojarzona ze złym gustem. Infantylne sukienki, falbanki, satyna i kołnierzyki – to hity, którymi Pani Monika raczy nas na ściankach i w telewizji. Myślę, że tutaj już nic nie da się zrobić, gdyż Richardson nie przyjmuje do wiadomości rad i uwag branży modowej. Jest przekonana, że ubiera się z klasą jak przystało na kobietę w tym wieku. Nic mylnego. Pani Moniko więcej pokory i dobrego stylisty, który będzie chciał z Panią pracować.

Kim Kardashian


Kobieta fatalna. Tak krótko można nazwać styl tej Pani. Kobiet w ciąży się nie krytykuje, ale nie oznacza to, że należy o siebie nie dbać. Kim jeszcze przed ciążą zaliczała za każdym razem wpadki. Jest fanką przykusych wdzianek, świecidełek i bibelotów. Lubi odsłaniać za dużo, aby zwrócić uwagę mediów. Niestety nie pomagają jej nawet kreacje od wielkich projektantów, gdyż są źle dobrane. Mam nadzieję, że po urodzeniu dziecka, Kim postawi na minimalizm i klasykę.

Aneta Zając


Oto przykład jak młoda, atrakcyjna dziewczyna może swoim wyglądem postarzeć się o kilkanaście lat. Aktorka za każdym razem wybiera bardzo przaśne kreacje, zdobione kwiatami, falbanami i kiczowatymi świecidełkami. Często długość jej kreacji skraca sylwetkę, a nie odpowiednie kolory spychają jej urodę na dalszy plan. Całe szczęście Aneta nie pojawia się zbyt często na warszawskich imprezach, co zdecydowanie wychodzi jej na dobre.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Naród Polski... totalna zazdrość !!!!!
/5 lat temu
Pan Konrad na modzie się zna, na ortografii - niekoniecznie :) zgadnij.to/miejsce - czad :)
/5 lat temu
Nieodpowiednie a nie ' nie odpowiednie' kolory! Poprawcie ortografie!