Na czym polega praca osobistej stylistki?

Poradnik Osobistego Stylu czyli rozmowa z Małgorzatą Kusper, Osobistą Stylistką, Projektantką, Szkoleniowcem Stylu. Dowiesz się z niej na czym polega praca personal shoppera, jaki jest przebieg takiej współpracy oraz kto może korzystać z tej usługi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/29.01.2013 12:43
Wszytskie modnisie zapraszamy do rekrutacji trójmiejskiego PH Matarnia! Wszelkie info na facebooku https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_238508789615616 rekrutacja trwa tylko do końća tygodnia!! powodzenia! :)
/11.09.2012 12:42
Dobry fotograf, Zielona Góra; fotografia dziecięca, ślub, ciąża, profesjonalne sesje zdjęciowe. Fotografia artystyczna. www.nasniedogoniat.com
/09.09.2012 14:50
Muszę powiedzieć iż miałam przyjemność za namową koleżanki z pracy uczestniczyć w 3 dniowym programie ze stylistką - kreatorem wizerunku, do dziś współpracujemy , jak tylko mam jakieś ważne spotkanie, bankiet itp. Pani Aneta wykreowała mnie na nowo,nigdy nie sądziłam że mogę tak doskonale wyglądać, poleciłam Panią Aneta wszystkim moim znajomych i jesteśmy zachwyceni. Cenię u Pani Anety wielki profesjonalizm z jakim podchodzi do klientki a zarazem sympatyczną "babską" atmosferę :)Byłam wcześniej już u trzech stylistek ale z Panią Anetą z Katowic nie mogą się równać, ta kobieta po prostu ma klasę i oddaje całe serce w to co robi. Polecamy z czystym sumieniem !!! warto zainwestować w siebie. Zaznaczę iż kompleksowo czyli garderoba, zakupy, dodatki, makijaż, fryzjer cenowo jest idealnie przystępnie:) i przydatny kurs make up jak i stylizacji. Pozdrawiam drogie Panie:)
POKAŻ KOMENTARZE (8)