POLECAMY

Moda rowerowa - cycle chic - stylizacje

Uwielbiasz rower i wycieczki niekoniecznie w sprinterskim stylu? Moda rowerowa jest dla ciebie! W cycle chic liczy się styl twoich dwóch kółek i to czy idealnie do siebie pasujecie. Nie tylko awangardowe i wysublimowane modowo stylizacje nadają się na rower. Możesz wyglądać też po prostu kobieco i elegancko na swoim jednośladzie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/3 lata temu
Apropos butów na rower, oczywiście muszą być wygodne :) Polecam Wam buty marki Clarks - nie tylko ładnie wyglądają, ale są solidnie wykonane. Przez to są trwałe i zapewniają codzienny komfort, bez obtarć i odcisków. Przynajmniej u mnie tak to właśnie działa! Clarksy zamawiam ze sklepu online Clarksonline.pl - sklep jest autoryzowany, więc wiem, że w przesyłce są oryginalne buty :) No i ceny bardzo zachęcające, rzućcie okiem :)
/3 lata temu
[quote=~~Jo-ann-a] [quote=~Gąbka] [quote=~Jo-ann-a] [quote=~Helenawk] [quote=~Markens] Bardzo! Nie spodziewałam się aż tak dobrej jakości w takiej cenie, wielokrotnie prane i dalej wyglądają jak nowe. [/quote] Mają bardzo fajne koszule mundurowe, zastanawiam czy się zamówić takich do firmy ponieważ mamy uniformy. Czy ktoś wie jak z jakością? [/quote] Zamówiłam od nich przed chwilę pokaźną pakę, także jak dojdzie dam znać jak z jakością ;) [/quote] I jak jakość? Sama mam upatrzonych kilka rzeczy stamtąd i zastanawiam się czy zamawiać. [/quote] Jakość bardzo dobra, śmiało można zamawiać bo ceny bardzo niskie ;) [/quote] Zamówiłam koszule - mam nadzieję, że będę zadowolona :)))
/3 lata temu
[quote=~Gąbka] [quote=~Jo-ann-a] [quote=~Helenawk] [quote=~Markens] Bardzo! Nie spodziewałam się aż tak dobrej jakości w takiej cenie, wielokrotnie prane i dalej wyglądają jak nowe. [/quote] Mają bardzo fajne koszule mundurowe, zastanawiam czy się zamówić takich do firmy ponieważ mamy uniformy. Czy ktoś wie jak z jakością? [/quote] Zamówiłam od nich przed chwilę pokaźną pakę, także jak dojdzie dam znać jak z jakością ;) [/quote] I jak jakość? Sama mam upatrzonych kilka rzeczy stamtąd i zastanawiam się czy zamawiać. [/quote] Jakość bardzo dobra, śmiało można zamawiać bo ceny bardzo niskie ;)
POKAŻ KOMENTARZE (8)