Jak szarości stylizuje Małgorzata Rozenek?

Co miała na sobie? Ile za to zapłaciła?
Małgorzata Rozenek fot. paparazzi

Małgorzata Rozenek to aktualnie najgorętsze nazwisko w polskim show biznesie. Jej występ w "Azja Express" i ślub z Radkiem Majdanem wyniósł ją na wyżyny popularności. Dlatego z ciekawością zaglądamy jej do szafy.

Ubierz się jak Małgorzata Rozenek

Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę na spacerze z synami. W szarej stylizacji wyglądała świetnie i jak się okazuje szary total look to wciąż sprawdzone rozwiązanie na modny zestaw.

Szary płaszcz to projekt jej kolegi z programu Łukasza Jemioła. Ten oversize'owy model z kaszmiru nie kosztuje mało, ale wygląda konkretnie. Podobnie jak jej botki na szpilce, które kupicie w sklepach polskiej marki Loft37.

Oprócz tego Małgorzata Rozenek miała na sobie szary kombinezon. My zamieniłyśmy go na model w grafitowym odcieniu z Solar - również polskiego brandu. Zaś jej niewielką torebeczkę Yves Saint Laurent zamieniłyśmy na mały model z C&A, który jest o wiele tańszy od jej oryginału. Jak wam się podoba całość?

Małgorzata Rozenek i ubrania
1. kombinezon Solar, ok. 599 zł, 2. botki na szpilce Loft37, ok. 790 zł, 3. szary płaszcz Łukasz Jemioł, ok. 2500 zł, 4. bordowa torebka C&A, ok. 79 zł - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
podobny kostium uszyłąm sobie w salonie mody Evita w kolorze granatowym. polecam wszystkim:)