Konrad Fado fot. ONS

Letnie stylizacje gwiazd - Stylista Konrad Fado - Na celowniku stylisty

Zobacz jak wygląda ocena stylisty!
/ 10.05.2019 04:50
Konrad Fado fot. ONS

Sierpień należał do najgorętszych miesięcy w polskim show biznesie. Gwiazdy prezentowały swoje looki na festiwalach muzycznych i prezentacjach jesiennych ramówek stacji telewizyjnych. Był to ostatni dzwonek na zaprezentowanie się w letnich stylizacjach. Większość gwiazd z dumą prezentowała swoje piękne nogi. Sprawdź kto wyglądał najlepiej, a kto tego dnia powinien zostać w domu.

Edyta Górniak, ocena 5/5

Sopocki festiwal Top Of The Top należał do Edyty, która w ciągu dwóch dni zaprezentowała kilka świetnych stylizacji. Najbardziej zachwyciła drugiego dnia festiwalu, prezentując się na scenie w krótkiej złotej spódnicy z atelier Joanny Klimas. W połączeniu z czarnym topem i skórzaną kurtką otrzymaliśmy świetny zestaw, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Maja Sablewska, ocena 1/5

Maja zapewnia, że ma własny styl i dobrze się w nim odnajduje. Ale czy tak jest? Osoba, która w nowym sezonie TVN Style będzie robiła metamorfozy kobiet z całej Polski powinna być wizytówką dobrego wizerunku. Tutaj otrzymaliśmy totalny misz masz w postaci koronkowej bluzki, spódnicy z sprintem i obrzydliwych czerwonych botków. Taki zestaw jest totalnie na NIE.

Natalia Klimas, ocena 5/5

Córka projektantki Joanny Klimas, po mamie odziedziczyła dobry gust i łatwość łączenia poszczególnych części garderoby. Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu zachwyciła bardzo kobiecym lookiem w postaci skórzanych szortów, błyszczącej bluzki i białej marynarki. Całości dopełniły białe szpilki i różowa kopertówka. Taki zestaw powinien pojawić się w garderobie każdej kobiety.

Klaudia Halejcio, ocena 2/5

Młoda aktorka chyba zatęskniła do swoich dziecięcych czasów, gdy grała w serialu „Złotopolscy”. Różowa sukienka dla małej księżniczki świetnie sprawdziłaby się podczas mistrzostw łyżwiarstwa figurowego, a nie ramówce Polsatu. Do tego ten okropny makijaż, który dodał jej 10 lat więcej. Na plus zasługuje fryzura i zgrabna sylwetka.

Paulina Krupińska, ocena 4/5

Rozkloszowane spódnice przed kolano zawsze dobrze się prezentują. Doskonale wie o tym Miss Polonia – Paulina Krupińska, która bordową spódnicę połączyła z czarną bluzką z ciekawą aplikacją na ramionach (obie rzeczy z kolekcji Tary Jarmon). Za sprawą krojów, Paulina zachowała odpowiednie proporcje swojej sylwetki. Jedynym minusem są buty, które powinny być bardziej stonowane.