POLECAMY

Księżna Kate pojawiła się w sukience polskiej projektantki! O kogo chodzi?

To kolejny sukces na koncie tej znanej projektantki.
Księżna Kate pojawiła się w sukience polskiej projektantki! O kogo chodzi? fot. ONS.pl

W poniedziałek wieczorem księżna Kate i książę William wzięli udział w przyjęciu w Łazienkach Królewskich, które zostało zorganizowane przez Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II.

Księżna Kate w sukience Gosi Baczyńskiej

Gdy zobaczyłyśmy się pierwsze zdjęcia z imprezy, stało się jasne, że księżna Kate pojawiła się w kreacji polskiej projektantki, Gosi Baczyńskiej. Koktajlowa sukienka z czarnymi lamówkami i botanicznym wykończeniem na wysokości talii została stworzona specjalnie dla niej. Do tej skromnej, eleganckiej, a zarazem wytwornej sukienki Kate dobrała czarne szpilki zapinane wokół kostki (Gianvito Rossi), pudełkową torebkę (Prada) i perłową biżuterię (Balenciaga), którą już kiedyś miała na sobie.

Księżna Kate jak zawsze bezbłędna! Tym razem postawiła na płaszcz z wyprzedaży i szpilki od znanego projektanta

Projektantka pod koniec czerwca dostała oficjalne zapytanie od bliskich współpracowników pary książęcej. Poproszono, aby Baczyńska zaproponowała coś dla eleganckiej i stylowej księżnej Cambridge. Sukienka, którą stworzyła, ujrzała światło dzienne wczoraj wieczorem. Kreacja bezpośrednio nawiązuje do modelu, dostępnego w stałej kolekcji Back To The Future.

Dzięki temu drobnemu gestowi lubimy piękną księżną Kate jeszcze bardziej. Musimy przyznać, że kreacje z polską metką bardzo do niej pasują. Dlatego mamy nadzieję, że będziemy mogły oglądać ją częściej w ubraniach i dodatkach, które zostały stworzone przez naszych rodzimych krawców i projektantów.

Księżna Kate... z kopertówką polskiej marki! Zrobiła reklamę malutkiej firmie z Poznania

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
ja sie zastanawiam kiedy my sie obudzimy i zroumiemy jako ludzkosc, ze nie ma ksieżna , książę, król, królowa. Te wyższe sfery jak oni sie określają to ściemy systemu!!!! oni robią kupe tak jak my. ech ludzkości obudź się i chciej otrząsnąć się z programów jakich ci illuminati zarzucili.
/rok temu
Uważam ze postarza ja ta sukienka. Kate jest bardziej modern. No nie ten blaszczycy materiał to fiasko ☹️ Nie wyglada na szczęśliwa w tej sukience. Zawsze promieniuje ponieważ jest przekonana ze to do ma na sobie super do niej pasuje.