Kate w białym płaszczu fot. ONS.pl

Księżna Kate w Polsce - skąd pochodzą ubrania

Wy też możecie wyglądać jak księżna Kate.
Karolina Kalinowska / 17.07.2017 17:15
Kate w białym płaszczu fot. ONS.pl

Księżna Kate i książę William tuż przed godziną 14.00 wylądowali w Warszawie. Książęca para wraz z dziećmi spędzi w Polsce dwa dni. Jednak od kilku tygodni media na całym świecie spekulują, w jakich stylizacjach zaprezentuje się w tym czasie księżna Kate. Początek jest bardzo udany!

Księżna Kate i William już w Polsce! Stylizacja księżnej bezbłędna. Zobacz zdjęcia!

Pierwsza stylizacja księżnej Kate w Polsce

W chwili przyjazdu do Polski piękna księżna miała na sobie prosty płaszcz do kolan w kolorze złamanej bieli. Baskinka na wysokości talii poskreślała jej nieskazitelną sylwetkę, a dekolt w kształcie litery "V" optycznie wydłużał szyję.

Udało się nam ustalić, że to model pochodzący z kolekcji sygnowanej nazwiskiem znanego projektanta Alexandra McQueena. Obecnie możecie go kupić na wyprzedaży w sklepie internetowym net-a-porter.com. Jeżeli chcecie mieć go w swojej szafie, to musicie przegotować się na wydatek rzędu 5670 zł.

Luksusów nie będzie, ale wiemy, jakie prezenty otrzyma książęca para! Zobacz zdjęcia pamiątkowych upominków

fot: ONS/ 1. Cieliste szpilki Gianvito Rossi, cena, ok. 2400 zł; 2. Biały płaszcz Alexander McQueen, cena z ok. 11 300 zł na ok. 5670 zł

Do płaszcza księżna Kate założyła klasyczne zamszowe szpilki w cielistym kolorze. Ten model wypatrzyłyśmy w kolekcji marki Gianvito Rossi. Te piękne buty mogą być wasze ok. 2400 zł.

Księżna Kate często pokazuje się kilka razy w tym samym ubraniu. Czy te rzeczy będziemy miały okazję oglądać w Polsce?