POLECAMY

35-letnia księżna Kate w modnej marynarce. Jak stylizuje look smart casual?

Zobaczcie jak modnie księżna Kate stylizuje look smart casual
35-letnia księżna Kate w modnej marynarce. Jak stylizuje look smart casual? fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

35-letnia księżna Kate pojawiła się ostatnio w bazie RAF (Royal Air Force). Z okazji Walentynek miała na sobie symbolicznie kolor czerwony. Ten jednak nie jest przeznaczony jedynie na tę okazję. Księżna postawiła na stylizację smart casual, czyli taką, która zarówno pasować będzie na okazje oficjalne, jak i codzienne.

Ubierz się jak księżna Kate - smart casual

 

Księżna Kate miała na sobie czarne legginsy i kozaki na płaskim obcasie. Do tego założyła czarny golf i rękawiczki z ozdobną aplikacją w kształcie kokardy. Jednak najważniejszym elementem tego stroju była marynarka. Czerwona marynarka w iście królewskim stylu, ozdobiona złotymi guzikami prezentowała się pięknie. Niestety, sprawdziłyśmy i okazało się, że ten model, który możecie kupić w internecie, kosztuje prawie 4 tysiące złotych. Dlatego przygotowałyśmy dla was kilka propozycji na szczuplejszy portfel.

Zainspiruj się stylem gwiazd - jak się ubierają?

czerwona marynarka
1. czerwony żakiet Mango, ok. 269 zł, 2. marynarka Kiomi, ok. 269 zł /Zalando.pl. 3. marynarka Zara, ok. 299 zł, 4. marynarka BCBG, ok. 499 zł /Zalando.pl, 5. czerwona marynarka Top Secret, ok. 149 zł - kolaż Polki.pl

Golf w połączeniu z kolorową marynarką zawsze sprawdzi się dobrze, niezależnie od okazji. Jeśli chcemy nadać lookowi większej dystynkcji możemy założyć krótki sznur pereł, bądź broszkę. Na co dzień look inspirowany strojem jeździeckim będzie wyglądał równie stylowo.

księżna Katefot. ONS.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)