Zrób prezent swoim ubraniom i WYGRAJ niesamowite żelazko - wyniki konkursu!

Weź udział w konkursie marki Braun i opisz najśmieszniejszą rzecz, jaka przytrafiła ci się podczas prasowania!
ubrania na wieszakach fot. Fotolia

Prasowanie relaksuje, daje ci czas na przemyślenie grafiku na najbliższe kilka dni i sprawia, że w twoje ubrania zawsze wyglądają elegancko! Mamy dla ciebie konkurs w którym wygrasz żelazko do zadań specjalnych, które zabierze cię w świat obowiązków domowych najwyższej jakości

Żelazko idealne istnieje

Marka Braun poszerza linię żelazek z generatorem pary o nową serię - CareStyle 7, uhonorowaną tytułem Najlepszy Produkt przez Plus X Award. Produkty z tej linii wyposażone są w inteligentną technologię iCare, duży, wyjmowany zbiornik na wodę oraz szereg innowacji technologicznych. CareStyle 7 rewolucjonizuje myślenie o prasowaniu - łączy codzienne dbanie o tkaniny, nie idąc na kompromis w kwestii skuteczności prasowania. Będziesz zaskoczona, jak łatwo możesz wyprasować najbardziej wymagające ubrania

Woda pod kontrolą 

Żelazko CareStyle 7 posiada 2-litrowy pojemnik na wodę, który nie wpływa na wagę  żelazka! Będziesz mogła wyprasować całość prania za jednym razem, bez konieczności robienie przerw na dolewanie płynu. Dodatkowo produkt jest niesamowicie cichy i nie przeszkodzi ci w oglądaniu ulubionego serialu. 

Innowacyjna technologia 

Technologia iCare zapewnia najlepsze efekty prasowania w połączeniu z ochroną tkanin. Dba o bezpieczeństwo ubrań, poprzez automatyczne nastawienie jednej temperatury, optymalnej dla wszystkich materiałów, bez konieczności czekania na nagrzanie lub schłodzenie stopy. Co więcej, siła wyrzutu pary w CareStyle 7 jest ponad dwukrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych żelazek parowych. Prasowanie trudnych tkanin, takich jak jeans lub len oraz usunięcie najbardziej uporczywych zagnieceń ułatwia Tryb Turbo – zapewniający maksymalny podmuch pary. 

Jedyny taki na świecie 

Żelazka z generatorem pary CareStyle zostały wyposażone w pierwszą na świecie stopę 3D BackGlide, dzięki której dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak: zaszewki, zamki czy fałdy jest niezwykle proste. Inspirowany deską snowboardową, zaokrąglony kształt stopy o ściętych krawędziach zapewnia łatwość manewrów 360° - także w tył, nawet przy suwakach czy guzikach. Pokrycie z szafiru gwarantuje gładkie przesuwanie po tkaninie oraz wyjątkową odporność na zadrapania. Twoja koszula nareszcie będzie idealnie gładka! 

Modowa współpraca

Marka Braun wie, że ich produkt jest nierozerwalnie związany ze światem mody. Razem z duetem projektantek BIZUU stworzyli zespół do modowych zadań specjalnych!


Współpraca BIZUU i Bruan

"Do współpracy wybraliśmy BIZUU, ponieważ jest to wyjątkowa marka, która podobnie jak Braun stawia na wysoką jakość i oryginalny design. Projektantki stawiają na najwyższą jakość, używając wyjątkowych tkanin. Dlatego wiem, że będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości naszych stacji parowych". 

– Jakub Gawroński, dyrektor marketingu Braun

Od listopada 2016 wszystkie salony BIZUU  zostały wyposażone w stacje parowe Braun, które ułatwiają codzienną pracę i dbanie o tkaniny. 

Braun stał się także oficjalnym partnerem pokazu BIZUU wiosna/lato 2017, który odbędzie się w styczniu 2017. Ponadto na klientki BIZUU  czeka miła niespodzianka.  Do zakupów w salonach BIZUU oraz sklepie internetowym marki dołączana będzie specjalna karta Braun - BIZUU upoważniająca do zniżki na zakup stacji parowych Braun.

 
Braun i Bizuu to prawdziwy duet technologii i mody! 

"Ponieważ marka BIZUU to najwyższej jakości tkaniny,  dbałość o nie jest niezwykle ważna. Naturalną rzeczą jest więc kooperacja naszych marek. Stacja parowa, która odpowiednio dba o tkaniny to ogromne wsparcie przy codziennej pracy projektanta. To również wspaniałe urządzenie, które ułatwi naszym Klientkom odpowiednie zadbanie o swoją garderobę- bez wychodzenia z domu"

– projektantki BIZUU, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak.

Konkurs

Odpowiedz na pytanie: Jaka najśmieszniejsza sytuacja przytrafiła ci się podczas prasowania? 

 Nagrody konkursowe:

3x żelazko Braun TexStyle 7 

Laureaci:

szi1984, chmura99, dziadova

Gratulujemy!

 

Konkurs trwa od 2 grudnia do 16 grudnia

Tagi: Braun, konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Fajne. I zdecydowanie takie by mi się przydało. Szczególnie zimą kiedy i płaszcze, kurtki itp. noszone sa na przemian i często wieszam je w szatni gdzie się gniota po prostu.... No chyba że to zależy od materiału z jakiej kurtka jest zrobiona, ale moje czasem po tygodniu chodzenie wygląda masakrycznie, nie wiem czy nowej sobie nie kupię!