POLECAMY

Koncert latem - jak się wystylizować?

Latem wybieramy się na wszelkiego typu koncerty plenerowe. Jeśli nie masz pomysłu jak się wystylizować, zobacz nasze propozycje. Czy wszystko można założyć na koncert? Czy obowiązuje nas jakiś koncertowy dress code? Oto kilka szybkich podpowiedzi.
Koncert latem - jak się wystylizować?

Właśnie przyszło lato a wraz z nim sezon muzycznych imprez plenerowych. Największe gwiazdy już myślą o swoich scenicznych kreacjach. A Ty? Przygotuj się! By nie tylko bawić się, ale i wyglądać koncertowo.

Zobacz także: Jakie buty nosić w upał?

Muzyczne eventy to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także do zaprezentowania swoich ulubionych, letnich outfitow! Niskie temperatury nie ograniczają już Twojej wyobraźni, a niespodziewany, ciepły deszcz czy palące słońce tylko ja pobudzają!

Zobacz także: Letnie sukienki - zobacz!

Wybierając się na koncert myślimy przede wszystkim o tym, by ubranie było wygodne, od wielu jednak sezonów tego typu imprezy  to  także nieformalne pokazy street fashion. Jak więc się ubrać? W tym sezonie odkrywamy więcej ciała niż zwykle. Niezwykle popularne są odsłaniające pępek, krótkie koszulki, oraz denimowe szorty nieprzyzwoicie podkreślające pośladki.

Idealne zestawienie stworzą nieprzemijające rzymianki, które w połączeniu z pakowna, skórzaną sakwa, nadadzą zestawowi charakteru boho, królującego tego lata na europejskich ulicach. Postaw też na charakterystyczne dodatki i nie bój się kolorowych akcentów, które ożywią cały zestaw. A co najważniejsze- baw się dobrze w świetnym stylu!

Oczywiście jeśli wybierasz się na koncert kapeli heavy metalowej lub zlot fanów DP nie zakładaj łososiowych ubrań, no chyba, że chcesz się bardzo wyróżniać w ubranym na czarno tłumie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)