POLECAMY

41-letnia Karolina Szostak wybiera polskie marki. Na jakie postawiła tym razem?

Zobaczcie, jak nosi klasyczny garnitur w trudnym kolorze.
41-letnia Karolina Szostak wybiera polskie marki. Na jakie postawiła tym razem? fot. ONS/kolaż polki.pl

41-letnia Karolina Szostak wie jak zwrócić na siebie uwagę. Jej spektakularna metamorfoza była na ustach wszystkich. A gwiazda nie spoczywa na laurach i stara się podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Dlatego coraz częściej można ją spotkać na czerwonym dywanie.

Jak schudła Karolina Szostak? Jej dieta była rygorystyczna i skomplikowana, ale same zobaczcie, jakie dała efekty

Karolina Szostak - kobieca jak zawsze

Naszym zdaniem Szostak była piękną kobietą nawet z kilkoma dodatkowymi kilogramami, a jej seksowne stylizacje od zawsze przyciągały wzrok i wywoływały dyskusje w kuluarach. Mimo że gwiazda teraz jest znacznie szczuplejsza, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal nie możemy oderwać od niej wzroku!


fot: ONS/kolaż polki.pl

Ostatnio gwiazda pokazała się w żółtym garniturze polskiej marki Marlu. Jeżeli chciałybyście mieć taki zestaw w swojej szafie, to musicie przygotować na spory wydatek. Klasyczne cygaretki w kant kosztują 590 zł, a dwurzędowa marynarka ze złotymi guzikami aż 1590 zł. Więc komplet to koszt rzędu 2180 zł.

Oprócz tego zidentyfikowałyśmy kolorowe czółenka na cienkim obcasie z wiosenno-letniej kolekcji Badura. Są wykonane ze skóry licowej, a malarski motyw dodaje mi nonszalancji. Szpilki możecie kupić obecnie w promocyjnej cenie 345 zł. Skusicie się?

Schudła 20 kilo i zachwyca. Karolina Szostak pisze książkę o tym, jak tego dokonała. "Cieszę się, że mogę pomóc tym kobietom"


fot: marynarka Marlu, cena, ok. 1590 zł, spodnie Marlu, cena, ok. 590 zł, kolorowe czółenka Badura, cena,  z ok. 429 zł na ok. 343 zł

Karolina Szostak zdradza szczegóły swojej metamorfozy i odpowiada... dlaczego jeszcze nie ma męża

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)