POLECAMY

Jakie dobierać kolory ubrań?

Mam jasną karnację, włosy ciemnoblond, oczy brązowe z odrobiną zieleni. Z góry dziękuję za poradę.
Jakie dobierać kolory ubrań?

Mam jasną karnację, włosy ciemnoblond, oczy brązowe z odrobiną zieleni. Z góry dziękuję za poradę.

Magda

To zbyt mało danych by stwierdzić, jaki typ kolorystyczny Pani prezentuje. Proszę poprzykładać do siebie ubrania w różnych kolorach i zastanowić się czy karnacja, oczy i włosy bardziej zyskują w zestawieniu z chłodnymi czy ciepłymi barwami. Jeśli lepiej jest z ciepłymi, to jest Pani typem jesieni lub wiosny, jeśli z chłodnymi to jest Pani zimą lub latem. Z opisu myślę, że to wiosna bądź lato.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (31)
/3 lata temu
Hej. Czy moge nosić miętowe ubrania? Mój opis: -wysoka, -zgrabna :) - włosy: ciemny bląd wpadający w brąz. - brązowe/piwne oczy. - lubię nosić sukienki i spudniczki - karnacja: normalna-jasna :D xd - włosy: tak około. 5cm za ramiona. Brak grzywki-zapuszczan. I ostateczne pytanko dla was: :* Czy ładnie mi w miętowym/kremie???. :) heelp. :) A i jak mam się ubrać? (Jakieś LINKI)? ;) PPZDRAWIAM.
/5 lat temu
Witam! Mam małe pytanko.W czerwcu tego roku mam wesele kuzynki i chciałabym się ubrać ładne spodnie,żakiet, ładną tunikę bo w sukience nie czuję się najlepiej, tylko nie wiem w jakim kolorze wyglądałabym ładniej.Jestem osobą wysoką,trochę przy kości,mam jasną karnacje,ciemny blond włosy i mam niebieskie oczy.Bardzo proszę o poradę z góry dziękuje.
/6 lat temu
Czy do swetrowej sukienki w kolorze brudnej żółci pasują turkusowe rajstopy?
POKAŻ KOMENTARZE (28)