POLECAMY

5 porad: jakich strojów powinny unikać kobiety w rozmiarze XL?

Zobacz, co może cię powiększyć!
5 porad: jakich strojów powinny unikać kobiety w rozmiarze XL? fot. FREE Imax/Tree

Panie o pełniejszych kształtach najwięcej zyskują dzięki sztuce elegancji. Naucz się zatem, jak możesz za pomocą stroju wyeksponować swoje atuty, a przy okazji odwrócić uwagę od tego, co niedoskonałe.

Czego powinny unikać panie o rozmiarze XL?

  1. Panie noszące duże rozmiary powinny zwracać uwagę na to, gdzie przebiega granica pomiędzy górną a dolną częścią ich stroju. Muszą unikać zestawów, które przecinają sylwetkę w najszerszym miejscu, np. w pasie lub biodrach.
  2. Nie "chowaj’’ się też w zbyt obszernych ubraniach. Na przykład potężnych, mocno wywatowanych w ramionach żakietów, niedostatecznie wyprofilowanych w talii. Sylwetka wygląda w nich nieforemnie, jak prostokąt. Podobne wrażenie sprawiają luźne, proste i bardzo długie spódnice, za duże swetry oraz sukienki worki (w których tak lubią chodzić kobiety puszyste). Zamiast ująć , dodają kilogramów.
  3. Niestety, w drugą stronę też nie można przesadzić. Zbyt obcisłe stroje bezlitośnie odsłaniają wszelkie fałdki, Dlatego nie trzymaj się sztywno swojego rozmiaru.
  4. Wybierając desenie, trzeba pamiętać, że poszerzają nie tylko poziome pasy, ale także wszystkie duże wzory.
  5. Warto natomiast pobawić się kolorami, np. ciemne tło ożywić jasnym akcentem i odwrotnie – jasne przełamać ciemnym. Taki kontrastowy element stroju przyciąga wzrok I odwraca uwagę od mankamentów figury.

Więcej modowych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)