filigranowe kobiety- czego powinny unikać? fot. FREE Imax/Tree

3 kroje, których powinny unikać filigranowe kobiety

Unikaj rzeczy, które "lekceważą’’ twoją sylwetkę...?
/ 08.12.2015 05:40
filigranowe kobiety- czego powinny unikać? fot. FREE Imax/Tree

Drobna  i filigranowa osóbka, jak ty może z łatwością zachwycać elegancją. Warto jedynie zadbać, aby strój nie skracał sylwetki i dyskretnie podkreślał  kobiecość.

  1. Filigranowe panie muszą uważać na linię barków, zwłaszcza  w żakietach. Zbyt szeroka może optycznie popsuć proporcje sylwetki.Choćby z tego powodu, że nogi będą wtedy wydawały się zbyt krótkie w stosunku do tułowia. Podobne wrażenie może stworzyć nieodpowiedni, rozwarty kołnierz z szerokimi klapami. Powinien być delikatny i wąski. Gdy ramiona są szerokie, a szyja krótka, warto sięgnąć po modele ze stójką, które wysmuklają.
  2. Jeśli kobieta decyduje się na mniej klasyczne spodnie z nogawkami o długości ¾, powinna pamiętać, że wydłużają one tylko nogi smukłe w kostkach. Zbyt szeroki obwód w tym miejscu sprawia, że nogi nie wyglądają atrakcyjnie I szczupło.
  3. Niewysokie kobiety, które maja stosunkowo szerokie biodra, powinny wybierać spódnice bez drapowań i ozdób w tej strefie. Im dalej w dół, tym większa dowolność. Ta zasada dotyczy zresztą wszystkich rozmiarów.

Więcej modowych hitów:

Tagi: stylista
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)