Jak ukryć wystający brzuszek fot. FREE/kolaż polki.pl

Jak ukryć wystający brzuch - Porady stylisty

Te triki sprawą, że będziesz wyglądała bosko!
Karolina Kalinowska / 15.06.2015 06:34
Jak ukryć wystający brzuszek fot. FREE/kolaż polki.pl


Jesteś szczupła i masz zgrabne nogi, a mimo to masz wystający brzuszek? Nie martw się! Wystarczy jedynie umiejętnie dobrana garderoba, a twoje zmartwienia znikną na zawsze. Poznaj nasze 4 sprawdzone sposoby na ukrycie tego mankamentu figury.

Jak ukryć wystający brzuszek?

1. Uważaj na materiał!

Tkanina, z której uszyte są ciuchy, jest równie ważna jak ich krój. Unikaj satyny, szyfonu, ażuru i skóry! Postaw na dżins, który króluje na pokazach Stelli McCartney, Ralpha Laurena, Louisa Vuitton i Chloé. Uważaj jednak na spodnie – mogą nieestetycznie ściskać „boczki” i uwydatniać brak talii. Śmiało natomiast możesz wybrać krótką kurtkę, która optycznie podkreśli wcięcie w pasie.

2. Unikaj wzorów

Jeśli jednak narzekasz na wypukły brzuszek, zrezygnuj z geometrycznych wzorów na rzecz bardzo modnych pasków. Ale co zrobić, aby poziome paski nie poszerzały? Na tunikę lub bluzkę załóż granatową kamizelkę. Twoja talia będzie wydawała się znacznie szczuplejsza.

3. Pochwal się...

...tą częścią ciała, którą uważasz za najładniejszą! Dziewczyny o słabo zarysowanej talii i wypukłym brzuszku często mają szczupłe nogi. Grzechem byłoby je zakrywać! Tego lata możecie nosić męskie długie koszule - koniecznie do gołych nóg i płaskich sandałków.

4. Seksownie na plaży

Lansowane w tym sezonie kostiumy są idealnym rozwiązaniem dla kobiet w odstającym brzuszkiem. Jednoczęściowe – ukrywają i spłaszczają brzuszek - najlepiej gdy mają marszczenia w tej okolicy. Unikajcie wyraźnych wzorów, krzykliwych kolorów i... bikini!

Więcej porad stylisty:

Tagi: stylista