Jak nosić ubrania w kwiatki

Jak nosić ubrania w kwiatki

Są kolorowe i kobiece. Zawróciły w głowie romantyczkom, ale chłopczyce również chętnie zapraszają kwiatki do swojej szafy. A wszystko przez nadchodzącą wiosnę i trendy. Co powinnaś wiedzieć o noszeniu ubrań w kwiatki?
/ 10.05.2010 14:28
Jak nosić ubrania w kwiatki

Umiar przede wszystkim

  • Nie ubieraj wszystkich rzeczy w kwiatowe wzory, będziesz wtedy wyglądała jak chodząca, pstrokata łąka. Postaw na jeden element garderoby, jeśli czujesz się pewniej, możesz założyć sukienkę, ale pamiętaj o stonowanych i jednokolorowych dodatkach.
  • Duże wzory pogrubiają sylwetkę, więc jeśli Twoja figura nie należy do filigranowych, postaw na malutkie kwiatki, wyrastające z ciemnego tła.

Warto zaszaleć

  • Jeśli czujesz się pewnie w łączeniu wzorów i kolorów, możesz połączyć kilka ubrań z kwiatkami.
  • To, co jeszcze nie dawno nazwałabyś kiczem, teraz jest jak najbardziej trendy! Wszelkie kolczyki, pierścionki i naszyjniki z kwiatkami, nie są już przeznaczone tylko dla małych dziewczynek, Ty także możesz poczuć się jak na łące.
  • Jeśli kwiatowe wzory kojarzą Ci się tylko z szafą babci, spróbuj do swoich stylizacji dodać choć jeden element kwiatowy, np. torebkę, buty, broszkę - w ten sposób pokażesz, że wiosenne trendy nie są Ci obce.

Zobacz także: Niezbędniki czy dodatki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)