Jak nie wyglądać jak chłopiec?

Mam 24 lata. Moim stałym problemem jest bardzo mały biust, wąskie biodra i brak wcięcia w talii (bardzo szeroko i i nisko ułożone żebra). Jestem szczupła i wysportowana (162cm wzrostu i 50kg wagi). Mam...
/ 26.09.2016 16:48
Jak nie wyglądać jak chłopiec?

Mam 24 lata. Moim stałym problemem jest bardzo mały biust, wąskie biodra i brak wcięcia w talii (bardzo szeroko i i nisko ułożone żebra). Jestem szczupła i wysportowana (162cm wzrostu i 50kg wagi). Mam ładnie zaokrągloną pupę i zgrabne nogi. Jakie powinnam dobierać bluzki i sukienki/spódnice? Jakie spodnie optycznie poszerzą biodra i zwężą talie? Unikam dodatków typu paski/wisiory/korale. Boję się, że one tylko podkreślą moje braki. O czym powinnam pamiętać, dobierając garderobę i dodatki? Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam.

Jagoda

Najlepiej przysłuży się mały żakiecik, spódnica tulipanowa, przymarszczone bluzki z dodatkowymi warstwami materiału. Unikaj dużych dekoltów, znacznie lepiej będzie prezentować się golf lub mały owal przy szyi. Szczypanki, marszczenia lub kilka sznurów korali naraz to pomysł na powiększenie piersi.