POLECAMY

Jak nie wyglądać jak chłopiec?

Mam 24 lata. Moim stałym problemem jest bardzo mały biust, wąskie biodra i brak wcięcia w talii (bardzo szeroko i i nisko ułożone żebra). Jestem szczupła i wysportowana (162cm wzrostu i 50kg wagi). Mam...
Jak nie wyglądać jak chłopiec?

Mam 24 lata. Moim stałym problemem jest bardzo mały biust, wąskie biodra i brak wcięcia w talii (bardzo szeroko i i nisko ułożone żebra). Jestem szczupła i wysportowana (162cm wzrostu i 50kg wagi). Mam ładnie zaokrągloną pupę i zgrabne nogi. Jakie powinnam dobierać bluzki i sukienki/spódnice? Jakie spodnie optycznie poszerzą biodra i zwężą talie? Unikam dodatków typu paski/wisiory/korale. Boję się, że one tylko podkreślą moje braki. O czym powinnam pamiętać, dobierając garderobę i dodatki? Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam.

Jagoda

Najlepiej przysłuży się mały żakiecik, spódnica tulipanowa, przymarszczone bluzki z dodatkowymi warstwami materiału. Unikaj dużych dekoltów, znacznie lepiej będzie prezentować się golf lub mały owal przy szyi. Szczypanki, marszczenia lub kilka sznurów korali naraz to pomysł na powiększenie piersi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)