POLECAMY

Jak dobrać bikini

Sezon plażowy w pełni, a ty nadal nie masz bikini. Co zrobić, żeby wybrać to właściwe, nie przymierzając wcześniej setki nieodpowiednich? Zastosuj się do naszych prostych rad!
Jak dobrać bikini
  1. Oceń swoje mocne strony. Co chcesz wyeksponować? Od czego odwrócić uwagę?
  2. Jeśli masz mały biust, wybierz usztywnianą górę, która nada mu właściwy kształt. Aby dodatkowo powiększyć go optycznie, szukaj fasonów przyozdobionych falbankami czy marszczeniami. Jasny kolor dodatkowo powiększy biust.
  3. Duży biust zminimalizujesz zabudowanym stanikiem na szerszych ramiączkach. Idealny będzie taki o półokrągłym lub kwadratowym kształcie, najlepiej w ciemnym kolorze. Pamiętaj, żeby nie dobierać do niego zbyt skąpych majteczek, które mogą podkreślić dysproporcje w budowie twojego ciała.
  4. Brak talii najlepiej zamaskować tankini, czyli kostiumem, którego góra przypomina koszulkę na ramiączkach.
  5. Jeśli masz szczupłą, chłopięcą figurę, dodaj sobie krągłości przy pomocy falbanek, marszczeń, drapowań – i to zarówno na biuście, jak i na pośladkach. Wybierz bikini z wzorzystego, kolorowego materiału.
  6. Krótkie nogi wydłużysz optycznie wybierając majtki o kroju fig z dość mocno wyciętymi nogawkami.
  7. Jeśli masz zamiar pływać w basenie czy w morzu, lepiej zrezygnuj z białego bikini – na pewno nie chcesz stresować się tym, czy po zmoczeniu twój kostium nie jest zupełnie przezroczysty.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)