POLECAMY

Jak dobrze wyglądać na... kanapie, czyli modne pomysły na wieczór z dziewczynami

Znacie już serial Dziewczyny 3.0? Zainspirujcie się ich lookami na planowany wieczór z przyjaciółkami!
Jak dobrze wyglądać na... kanapie, czyli modne pomysły na wieczór z dziewczynami fot. Dziewczyny 3.0

Na pewno wiele z was lubi spędzić czas w domu. Samej, z drugą połówką lub po prostu z najbliższymi przyjaciółkami. W końcu w dzisiejszych czasach piżama party jest dobre w każdym wieku. To taka wspólna terapia na kanapie zrobi dobrze każdej kobiecie. Intymny moment z najbliższymi dziewczynami, wspólne domowe spa, oglądanie filmów i pogaduchy.

Wszystkie odcinki i ciekawostki na temat serialu Dziewczyny 3.0 znajdziesz tylko u nas

Dziewczyny 3.0 - nowy serial na Polki.pl

Tak właśnie czas spędzają bohaterki serialu Polki.pl Dziewczyny 3.0. To one zainspirowały nas do stworzenia materiału o tym, co trzeba mieć, żeby dobrze czuć się i wyglądać na... kanapie. Jak myślicie? Przede wszystkim musimy postawić na wygodę, ale wiele z was na pewno nie będzie chciało zapomnieć również o stylu :)

Jakim typem przyjaciółki jesteś? QUIZ

Dziewczyny 3.0
Kadr z serialu Dziewczyny 3.0

Spędzanie wartościowego czasu w domu staje się coraz bardziej popularne. Zamiast wychodzić na miasto, wybieramy komfortową opcję i zostajemy w domu... na kanapie. W końcu tyle jest seriali do obejrzenia i tematów do obgadania. Domowe SPA z przyjaciółkami również zyskuje na popularności. Domowej roboty maseczki do twarzy, maski na włosy, peelingi i balsamy. Wspólnie spędzony czas bez nadęcia i wzroku innych sprawia, że kobiety są bardziej otwarte. To taka przyjemna sesja terapii grupowej.

Kim są aktorki z serialu Dziewczyny 3.0

By dobrze wyglądać na kanapie (oczywiście bierzcie to z przymrużeniem oka) warto mieć w domu wygodne spodnie dresowe, szlafrok i ciepłe kapcie lub zabawne skarpety. Te, które nawet w domu muszą czuć się sexy polecamy jedwabne (lub satynowe) koszulki nocne i szlafroczki. A i nie można zapomnieć o pantofelkach z puszkiem. Jednak przede wszystkim należy pamiętać o wygodzie. Ta w domu jest najważniejsza.


ubrania do domu
Od lewej: koszulka nocna H&M, ok. 79 zł, pluszowe japonki Etam, ok. 54 zł, szlafrok Calvin Klein, ok. 570 zł /Archidzieło.pl, kombinezon nocny Topshop, ok. 189 zł /Zalando.pl, wygodne dresy Prosto., ok. 220 zł, królicze uszy GLOV do domowego SPA, ok. 69 zł - kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)