POLECAMY

Czy wiesz jak ukryć grube łydki?

Nogi to ważna część kobiecej figury, ale niestety większość kobiet jest niezadowolona z ich wyglądu. Dzięki odpowiednio dobranym fasonom, panie o grubszych łydkach mogą odkrywać te partie ciała. Oto kilka sprytnych sposobów.
Czy wiesz jak ukryć grube łydki?

Przede wszystkim najlepszym sposobem na walkę z masywnymi łydkami są ćwiczenia i masaże. Możemy także wykorzystać trik z opalenizną. Polega on na smarowaniu całych łydek samoopalaczem lub bronzerem i dodatkowo ciemniejszym kolorem na zewnętrznych stronach. Wtedy łydki będą wyglądały na szczuplejsze.

Najłatwiej i najszybciej grube łydki możemy ukryć pod spodniami, musimy jednak pamiętać o doborze odpowiedniego kroju. Unikajmy zwężających się nogawek czy długości przed kolano i przed kostkę. Najlepsze będą spodnie typu dzwony czy szwedy o klasycznym, prostym fasonie. Zdecydowanie dobrym pomysłem jest ubieranie spodni ciemnych z kantem lub zaznaczonymi szwami. Takie spodnie optycznie wyszczuplą i wydłużą nasze nogi.

Nie musimy całkowicie rezygnować ze spódnic. Dozwolone są przede wszystkim spódnice w kształcie litery A, rozszerzające się w dół. Unikajmy natomiast fasonów przed kolano (w których widoczny będzie brak różnicy pomiędzy grubością łyki a uda), fasonów przed kostkę czy też asymetrycznych krojów. Odradzam przy tego typu figurze noszenia obcisłych spódnic ołówkowych.

Jeśli decydujemy się na włożenie spódnicy, pomyślmy o dobraniu odpowiednich butów. Obcas nie może być cienki, ponieważ łydka będzie prezentowała się źle. Dobrze będzie natomiast wyglądać na bardziej masywnym podbiciu, np. na koturnie czy platformie. Unikajmy butów zapinanych na pasek wokół kostki, ponieważ tylko uwydatnią one wady. Na zimniejsze zdecydowanie lepsze będą długie kozaki, ponieważ botki będą źle wyglądać przy takim typie figury.

Możemy zakładać rajstopy czarne lub z zaznaczonym mocniej szwem, który optycznie wyszczupla. Wskazane są również rajstopy wzorzyste,  na przykład w pionowe czy ukośne paski. Unikajmy natomiast rajstop w jasnych kolorach, błyszczących, z motywami na wysokości kostki czy w poziome wzory.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)