POLECAMY

Czy wiesz jak nosić chusty i apaszki?

Wydawać by się mogło, że do wszystkiego pasują. Niestety tak nie jest. Oto porady jak nosić chusty i apaszki.

W gwiazdorskim stylu. Dużą, grubą chustę noś w towarzystwie ogromnych okularów przeciwsłonecznych i skórzanej torebki. Będziesz wyglądała tajemniczo ipięknie.

Na czarno. Duże, grube i kolorowe chusty noś jako element przewodni stroju. Ubierz się do tego w czarną bluzkę i obcisłe rurki. Dobrze będą do tego wyglądały buty na wysokim obcasie lub koturny.

Apaszki. Jednokolorowe, lekkie apaszki noś do wszystkiego. Wtedy będą tylko dodatkiem. Mocniejszym akcentem mogą być wymyślne buty, kapelusz lub bluzka we wzory. Liczy się pomysłowość.

Casual. Czarną lub beżową chustkę załóż do szarego, bawełnianego sweterka, jeansów i tenisówek. Ten zestaw świetnie sprawdzi się na poranne zakupy czy weekendowy spacer.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Jeżeli dziewczyny lubią nosić spódnice chusta będzie doskonałym dodatkiem np: do prostej spódnicy przed kolano kolor zależy od tego jaką mamy chustę np czarna lub jeansowa spódnica będzie pasować do chusty w kolorach czarny beżowy brązowy najlepiej wzorzyste. Do spódnicy doskonałym dodatkiem będą podkolanówki lub zakolanówki do takiego zestawienia najlepiej wybierać bluzki bez wzorów