POLECAMY

Czy wiesz do czego ubierać leginsy?

Leginsy są trendy. Mogą być tylko dodatkiem do stroju (zwykłe jednokolorowe) lub być jego głównym elementem (w kwiatki). Jednak zanim zaczniesz je nosić, zapoznaj się z kilkoma zasadami.

Pamiętaj: leginsy to nie spodnie! Są bardziej jak rajstopy. Dlatego jeśli chcemy założyć je do bluzki, to do takiej, która zakrywa pupę. Choćbyś miała figurę modelki, lepiej założyć zwykłe obcisłe rurki. Zawsze to spodnie.

Jeśli podobają nam się te przypominające lycrę, wybierzmy czarne do rockowego stylu. Nośmy je z ramoneską, kapeluszem i białą bluzką (za pupę) z jakimś szałowym napisem. Brązowe będą pasować do bardzo modnego tego lata trendu kowbojskiego. Bardziej przypominają w wyglądzie skórę. Do tego ubierzmy białą krótką sukienkę z koronką, kowbojki i zamszową kamizelkę z frędzlami.

Sporo osób nosi legginsy pod krótkie spodenki. Ale powiedzmy sobie szczerze - to ujdzie tylko w podstawówce. Jeśli chcesz coś założyć pod szorty, wybierz rajstopy. Chyba że masz zamiar założyć buty przy których nie będzie widać różnicy. Wtedy jest to obojętne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)