POLECAMY

Czy warto kupować w outletach

Nadszedł czas przecen i zakupowego szaleństwa z rabatem. A co ze sklepami, w których obniżka jest cały rok? Czy warto tam zaglądać?
Czy warto kupować  w outletach
Trochę wiedzy o outletach:

*Outlety to sklepy lub centra handlowe, w których znajdziesz kolekcje znanych marek
z poprzednich sezonów. Zanim ciuchy, buty lub dodatki trafią do outletu, musi minąć przynajmniej okres ich wyprzedaży w sklepie. Często trafiają tam od razu, a czasem nawet trzy sezony później.

*Ciuchy i buty w outletach mają często nietypowe rozmiary
(w końcu nie udało ich się sprzedać w sklepie). W większości jednak znajdziesz ubrania w każdym rozmiarze. Sprawdź np. Lilla Moda Store (CH Blue City, Warszawa, Al. Jerozolimskie 179), gdzie kupisz m.in. ciuchy Versace, Pinko, Patricia Peppe, a także Outlet Factory Ursus (Warszawa, pl. Czerwca 1976 r.) – tu do wyboru masz dużo więcej marek, m.in. Vero Moda, Tommy Hilfiger, Intimissimi.

*Ceny w tych sklepach są wyjątkowo niskie!
Podstawowe rabaty w każdym outlecie wynoszą 50%, ale często sięgają nawet 70%. W praktyce oznacza to, że np. komplet markowej bielizny możesz kupić nawet za 30 złotych!

Ekstra rada:
Bez względu na trendy w outletach zawsze warto kupić uniwersalne ciuchy, np. kardigan lub małą czarną.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Fajne teraz powstają tez outlety dla dzieci. U mnie w mieście we Wrocławiu jest sklep PDM KIDS OUTLET w Sky Tower - uwielbiam ich produkty.
/9 lat temu
W moim mieście były oulety i się nie utrzymały nie było tam nic ciekawego rozmiary jak dla słonia a ceny jak na nieduąe miasto dość wysokie