POLECAMY

Co wyrzucić, co odłożyć, co kupić

Jeśli nie zrobiłaś jeszcze gruntownego przeglądu swojej szafy, najwyższy czas zabrać się za porządki. Sprawdź, co należy zatrzymać, co odłożyć, a czego brakuje.
Co wyrzucić, co odłożyć, co kupić

1. Spodnie rurki

Odłóż. Teraz królują luźne spodnie. Nawet dżinsy stały się za duże. Poza tym, przy letnich temperaturach rurki są po prostu niepraktyczne.

2. Spódniczki mini

Jeśli są luźne, rozkloszowane, w żywych kolorach – koniecznie zostaw. Te dżinsowe i wytarte schowaj na strych lub oddaj kuzynce z gimnazjum.

3. Sukienki maxi

Wróciły do łask ubiegłego lata i nadal są modne. Zwłaszcza te w kwiaty, etniczne wzory lub w wesołych, zdecydowanych kolorach.

4. Sandały

Te na szpilce schowaj, chyba, że masz w planach bywać na czerwonym dywanie. Gladiatorki zostaw i sprawdź, czy masz choć jedną parę butów na szalonej platformie – będzie tego lata niezbędna.

5. Białe lniane spodnie

Wiem, że to letni evergreen, ale w tym sezonie jest mnóstwo dużo ładniejszych i równie wygodnych spodni. Lepiej więc je odłóż.

6. Kombinezon

Pozbądź się tych dopasowanych. Luźne, zwiewne, w proste wzory lub gładkie w niekrzykliwych kolorach są świetną propozycją na lato.

7. Bolerka

Poszukaj innych okryć na chłodniejsze dni. Te były popularne przez parę ostatnich sezonów i najwyższy czas, by udały się na zasłużoną emeryturę.

8. Dżinsy

Zrezygnuj z tych dopasowanych, zostaw dzwony lub szwedy, zwłaszcza te z wysokim stanem. Jeśli nie masz jeszcze za luźnych, spranych, a nawet podartych dżinsów, to dobry moment, by się w nie zaopatrzyć.

9. Koszule

Te krótkie i dopasowane wędrują na strych. Za luźne i za duże zostawiamy. Będą wielofunkcyjne.

10. Balerinki

Zrezygnuj z czarnych i brązowych, tych najbardziej klasycznych. Wybierz takie, które zdradzą znajomość najnowszych trendów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)