POLECAMY

Co dla rudych?

Witam, tak mało pisze się o rudych osobach. Za mało jest dla nas podpowiedzi, jak się malować i jak się ubierać.
Co dla rudych?

Witam, tak mało pisze się o rudych osobach. Za mało jest dla nas podpowiedzi, jak się malować i jak się ubierać. Jak podkreślić taką urodę? Moim problemem jest przełamanie się z doborem innych kolorów niż brązy, czarny, szary. W makijażu też bardzo nudno. Jak ubierać się, mając rude włosy i zielone oczy?
Marchewka

Do rudych włosów świetnie pasuje większość kolorów np. zielony (odcień butelkowy, oliwkowy lub awokado), modny w tym sezonie arbuzowy lub fiołkowy. Rudowłose będą elegancko wyglądać w bieli, kawie z mlekiem, a seksownie w gorącej czerwieni.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
Rudzielcom do twarzy jest przede wszystkim w kolorze zielonym. Wybór jest szeroki, od zieleni butelkowej, po zieleń groszkową czy pastelową. Panie z rudymi włosami wyglądają dobrze również w kolorze granatowym oraz niebieskim (szczególnie w intensywnych odcieniach). Dla osób, które wolą bardziej stonowane barwy, idealnym wyborem będzie natomiast biel, beżowy i jasne brązy.
/5 lat temu
Ja mając rude włosy najlepiej czuje się w kolorze miętowym,żółtym, niebieskim,łososiowym, bieli i szarym.Nie najlepiej czuje się w kolorze czarnym,jakichś ciemnych fioletach, ciemnych zieleniach,ciemne róże i czerwień
/7 lat temu
ten kolor to jakieś przekleństwo mam go od urodzenia jako kolor naturalny jednym słowem- kalectwo. Ale najlepiej sie czuje w odcieniach błękitu zieleni złota ...co do makijażu to złoto brąz czerń królują...Pozdr
POKAŻ KOMENTARZE (4)