POLECAMY

Anna Lewandowska w najmodniejszej marynarce sezonu. Kupiła ją w sieciówce!

Podoba się wam?
Karolina Kalinowska / 5 miesięcy temu
Anna Lewandowska w najmodniejszej marynarce sezonu. Kupiła ją w sieciówce! screen Instagram

Anna Lewandowska może sobie pozwolić na najdroższe ubrania i dodatki. Jednak żona popularnego piłkarza bardzo często wybiera rzeczy ze znanych sieciówek, na które stać każdą z nas. Tym razem pojawiła się w dwurzędowej marynarce w kratę.

Anna Lewandowska w marynarce z Reserved

Znana trenerka jest ambasadorką marki Calzedonia i obecnie przebywa w Weronie, gdzie odbywa się pokaz najnowszej kolekcji tej popularnej marki. W czasie swoich krótkich „włoskich wakacji” pokazała się w wielu świetnych stylizacjach, ale naszą uwagę zwróciła bardzo ładna marynarka w kratę.


fot: materiały prasowe/screen Instagram @annalewandowskahpba

Dość szybko okazało się, że ten model pochodzi z najnowszej kolekcji marki Reserved. Kosztuje ok. 239,99 zł i jest nadal dostępny w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.

Już kilka razy wspominałyśmy, że ten konserwatywny motyw jest hitem sezonu wiosna-lato 2018. Oczywiście największą popularnością cieszy się krata na szarym lub brązowym tle, ale blogerki, influencerki, gwiazdy i zwykłe kobiety coraz częściej eksperymentują z kolorami i samym printem. Jest on nieregularny i miksowany z kwiatami, paskami lub grochami. Hitem są obecnie także marynarki damskie długie.


fot: materiały prasowe Reserved

Zobacz także:
Małgorzata Rozenek-Majdan już nosi spódnicę z najnowszej kolekcji H&M! Jakie ona ma nogi...
Natalia Kukulska najlepiej ubraną Polką? Najnowsze zdjęcia na to wskazują!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)