POLECAMY

Znajdź swój kolor: Rudy dla odważnych

To kolor, który wygląda szczególnie dobrze przy bladej, piegowatej skórze.
Znajdź swój kolor: Rudy dla odważnych fot. ONS
Jeśli nie masz idealnie gładkiej porcelanowej cery, nie podkreślaj tego czerwonym kolorem włosów – czerwień uwidoczni popękane naczynka. Uwaga, rudy przyciąga wzrok, dlatego musisz być osobą pewną siebie, aby czuć się w nim dobrze.

Niestety, rude odcienie bardzo szybko się wypłukują i tracą blask. Aby przedłużyć ich trwałość, myj włosy tak rzadko jak to możliwe (np. dwa razy w tygodniu). Przetłuszczające się możesz co drugi dzień spłukać letnią wodą (bez używania szamponu) lub spryskać u nasady suchym szamponem.

Unikaj zwłaszcza szamponów przeciwłupieżowych, które bardzo skracają trwałość koloru. Jeśli spędzasz dużo czasu na dworze, zwłaszcza latem, koniecznie używaj produktów ochronnych z filtrami UV.

Nie daj się skusić na odcienie oberżynowe. Fioletowe czerwienie nie wyglądają naturalnie 
i rzadko kiedy dodają urody.Na zdjęciu: Kolor włosów Julianne Moore nie wygląda zbyt naturalnie, ale świetnie podkreśla kremowy koloryt cery i blask zielonych oczu. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Jak to kolor włosów Julianne Moore nie wygląda naturalnie? to jest jej naturalny kolor, moze troche jsaniejszy lub ciemniejszy, ale odcien jest bardzo twarzowy. Jak sie nie znacie nie piszcie nic!