objętość, włosy, fryzura xxl fot. FREE

Włosy w rozmiarze XXL

Marzysz o włosach, które wyglądają, jakby było ich dwa razy więcej niż w rzeczywistości? To możliwe! Wystarczy zastosować te proste zasady.
/ 11.12.2012 14:33
objętość, włosy, fryzura xxl fot. FREE

Delikatne włosy ma dwie trzecie Polek. Jeśli to także twój problem, wypróbuj nasze triki na dodanie im objętości, a będziesz mieć fryzurę, jaką pragniesz. W końcu w tym sezonie fryzury pełne objętości są na topie!

Sztuczki fryzjera

● Podetnij włosy. Gdy są krótsze, łatwiej je napuszyć.
● Zrób trwałą. Objętość zwiększy zabieg zrobiony u nasady włosów.
● Zdecyduj się na pasemka. Ożywiają fryzurę i optycznie zwiększają jej gęstość.

Odpowiednia pielęgnacja

● Myj często głowę. Jeśli pasma mają skłonność do przetłuszczania, szybko tracą puszystość.
● Kupuj delikatne szampony. Te do częstego mycia, z wyciągami roślinnymi i witaminami nawilżają pasma i chronią je przed wysuszeniem.
● Stosuj odżywki do cienkich włosów. Zawierają polimery, które mają ten sam ładunek, co włosy. Osadzając się na nich, sprawiają, że pasma odpychają się od siebie, a to daje wrażenie, że jest ich więcej.

Sprytne modelowanie

● Zainwestuj w duże wałki. Im grubsze, tym włosy będą bardziej puszyste. Nakręcaj na nie pasma od nasady przed ich wysuszeniem.
● Modeluj grubą szczotką. Wybierz taką z dziurkami w środku (powietrze dociera wtedy do włosów z każdej strony i zwiększa ich puszystość).
● Susz włosy głową w dół. Rozwiewaj pasma strumieniem powietrza.
● Używaj pianki push-up. Te przeznaczone do układania cienkich włosów zawierają składniki, które sztucznie pogrubiają pasma.
● Kup suszarkę z dyfuzorem. Oprzyj kolce dyfuzora o głowę i wykonuj delikatne koliste ruchy. Pasma będą "piąć się" po kolcach, odsuną się od głowy i staną się bardziej puszyste.
● Zmień przedziałek. Jeśli był zawsze po tej samej stronie, włosy kładą się gładko przy skórze. Rób go w różnych miejscach – ten trik nie tylko zmieni fryzurę, ale także podniesie pasma u nasady.