POLECAMY

Włosy w kolorze ciemnego blondu

Trochę szatynki, trochę blondynki – tzw. blonetki – są teraz bardzo na czasie. Ciemny blond wygląda bardziej naturalnie od jasnego, ma ładniejszy połysk i mniej niszczy włosy.

Jak to zrobić
Na domowe eksperymenty z ciemnymi blondami możesz sobie pozwolić, jeśli jesteś blondynką lub jasną szatynką. Jeżeli jednak w twoim przypadku uzyskanie ciemnego blondu wymaga zmiany większej niż o 2–3 tony, zdecydowanie polecamy wizytę u fryzjera. 
Na zdjęciu: Mena Suvari
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (24)
/4 lata temu
Ta cała Parker ma okropny żydowski ryj,śmieć zawsze będzie wyglądał jak śmieć.
/5 lat temu
Fryzjer ma racje, to nie ciemne blondy. Mam na głowie naturalny blond ciemny i wyglada jak brązowy(ogólnie jest ciemnym odcieniem z jaśniejszymi refleksami , które w lecie troche pasmami jaśnieją)
/6 lat temu
Podpisuję się pod wypowiedzią "fryzjer";Wystarczy zobaczyć najnowsze farby pewnej znanej niemieckiej firmy gdzie "CIEMNY BLOND"z próbnika jest jak na mój rzut:głębokim brązem. Sama niedawno czytalam,że blondy z dodatkiem"ciemny'w nazwie to w profesjonalnym fryzjerstwie już brązy.Stąd panie kładą na jasny,jasny blond ciemny-i są zaskoczone,że włosy są"czarne".(notabene we fryzjerstwie to jeszcze nie czerń...)
POKAŻ KOMENTARZE (21)