POLECAMY

Kreatywne spotkanie z marką Sebastian Professional

Zobaczcie najmodniejsze fryzury na ten sezon!
Kreatywne spotkanie z marką Sebastian Professional fot. materiały prasowe Sebastian Professional
25 września odbyło się niecodzienne spotkanie z Sebastian Professional. W warszawskim Studiu Wella, w objęciach czerni marka zaprezentowała nowe produkty do stylizacji włosów – Shine Shaker i Texture Maker oraz kolekcję fryzur Counter Balance.

Sebastian Professional to marka profesjonalnych produktów do włosów, która pobudza wyobraźnię. Podczas spotkania w Studiu Wella zaproszeni goście mieli okazję poznać kreatywny świat marki. W ramach spotkania odbył się krótki pokaz najnowszej kolekcji fryzur - Counter Balance, a także warsztaty stylizacyjne.
 

 
Counter Balance to najnowsza kolekcja fryzur marki. Inspiracją do jej powstania było połączenie dwóch pozornie przeciwstawnych elementów – wyrazistej tekstury i niesamowitego blasku. Kolekcję stworzyli globalni dyrektorzy artystyczni - Michael Polsinelli i Shay Dempsey. Do współpracy zaprosili londyńską projektantkę, królową kontrastów - Hannah Marshal. Wspólnie badali efekt tekstury i połysku w odniesieniu do włosów i strojów. Zastanawiali się, jak wydobyć z każdego z nich to, co najlepsze. Efekty zaprezentowali w kolekcji Counter Balance, czyli Harmonii Sprzeczności.
 

Interpretację kolekcji Counter Balance przygotował kreatywny team marki Sebastian Professional – Małgorzata Babicz z Akademii Stylizacji Babicz&Babicz, Maciej Wróblewski z You&You oraz Grzegorz Łubiński z salonu Łubiński Kowalski Vip Room. W ramach show styliści przy użyciu nowych produktów marki przygotowali na scenie efektowne fryzury, a także zdradzili kilka stylizacyjnych tricków.

Druga część spotkania miała charakter warsztatowy. Warsztaty w trzech odsłonach poprowadzili: kreatywny team marki Sebastian Professional oraz Instruktorzy Studia Wella, makijażystki marki Bobbi Brown – Magda Atkins i Martyna Nowak oraz stylistki Karolina Gruszecka i Maja Naskrętska. Zaproszeni gości mieli okazję skorzystać z porad ekspertów w ramach indywidualnych konsultacji.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)