POLECAMY

Warkocz na wielkie wyjście

W sezonie wiosna-lato 2015 warkocze wkraczają na salony. Luźne, pozornie niedbałe sploty będą coraz częściej pojawiły się przy okazji wielkich wyjść: ślubów, wesel czy bankietów.

warkocz na wielkie wyjście

fot. Balmain Hair

Kłosy i warkocze przestały być zarezerwowane wyłącznie na plaże czy wyjazd za miasto. W tym sezonie pleciemy włosy na specjalne okazje!

Pozornie niedbałe sploty wyglądają nieziemsko seksownie i sprawiają, że wieczorowa stylizacja staje się szalenie oryginalna. Takie połączenie pokochały już gwiazdy – wypróbuj je i ty! Wygodne, stylowe i bardzo twarzowe plecionki to hit!

Luźny, wytapirowany kłos na boku

 Fryzurę zaczynamy od dokładnego wytapirowania włosów na całej ich długości. Następnie przechodzimy do zaplatania włosów - rozpoczynamy od połowy głowy.

Przy stylizacji tej fryzury pamiętajcie o podkreśleniu jej pozornej niedbałości.

warkocz na wielkie wyjście

fot. Balmain Hair

Romantyczna plecionka

Plecionka z warkocza w artystycznym nieładzie - to nowoczesna interpretacja klasycznego upięcia, które rozsławiła Julia Tymoszenko. Bazą tej fryzury jest luźno spleciony kłos oraz dokładnie wytapirowane włosy.

warkocz na wielkie wyjście

fot. Balmain Hair

Mimo, że splecione włosy powinny wyglądać bardzo naturalnie, aby wytrzymały całą imprezę, należy spryskać je lakierem.

Polecamy: Fryzury warkocze

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
ja stosuję Intensis Volume szampon, odżywkę i puder zwiększające objętość włosów, mogę wtedy uczesać się jak tylko chcę
/3 lata temu
Widzę, że jak będę zaplatać to nie powinnam oszczędzać na lakierach ;) Dobrze, że znalazłam profesjonalny, tani i mocno utrwalający: http://trena.pl/lakiery/571-schwarzkopf-professional-osis-freeze-pump-lakier-mocno-utrwalajcy-w-atomizerze-200-ml-4045787139600.html?search_query=lakier+lekki&results=11