Uczesania z czerwonych dywanów

Im więcej słońca, tym więcej parad, pokazów, festiwali, a co za tym idzie i nowych inspiracji fryzjerskich zaczerpniętych prosto z gwiazd!
/ 29.11.2007 22:45

Im więcej słońca, tym więcej parad, pokazów, festiwali, a co za tym idzie i nowych inspiracji fryzjerskich zaczerpniętych prosto z gwiazd!

 

Wspaniałe loki

Coś, bez czego nie objedzie się żadna filmowa gala, ale co ciężko przemilczeć. Kat Dennings postawiła na mocno ugniecione, sztywne loki z charakterem i temperamentem złośnicy. Z kolei piękna Paz Vega, poszła w kierunku, delikatnych, miękkich fal typowej syreny - uwodzicielki męski serc. Która wersja Wam się bardziej podoba?

 

Prosta grzywka, kręcone włosy

Piękności z listy najgorętszych kobiet roku 2010 według magazynu „Maxim” zaprezentowały nowy trend, który zdecydowanie już „bierze”. Długie lokowane włosy modelki łączy się wyprostowaną grzywką, która daje fryzurze ciekawe przełamanie. Na zdjęciach: Grace Potter i Kelly Rowland.

 

Asymetria z kitką

 

A na czerwonym dywanie w Cannes pojawiły się na nowo kucyki - tym raz upinane zdecydowanie asymetrycznie i luźno. Berenice Bejo pokazała się nam z ciekawie zaczesaną grzywką i pięknie ułożonym lokami, podczas gdy Astrid Berges-Frisbey poszła na żywioł i dała swoim puszącym się kręciołkom swobodnie opadać przez ramię.

 

Krótsze poszarpane


… czyli zapowiadany powrót to stylu grunge. Emily Browning zabłysnęła na francuskim festiwalu prawdziwie buntowniczą fryzurką z rudymi pazurkami zebranymi za uszami i nonszalanckim odrostem. Wcześniej, podobnie, tyle że w nieco dłuższej wersji blond zaprezentowała się Alison Haislip. Czyż ta kokieteryjna arogancja nie jest urocza (i praktyczna)?

 

Kolor jak marzenie

Na koniec dwie gwiazdy, które nigdy nie rozczarowują fryzurą. Penelope Cruz pojawiła się w Cannes ze swoimi kasztanowymi włosami ozdobionymi intrygującymi, ciemnymi pasmami nad czołem, które idealnie współgrały z mocnym makijażem oczu. Z kolei Rachel McAdams, promowała najnowszy film Woody’ego Allena w obłędnym pszeniczno-platynowym balejażu - idealnym letnim wykończeniu dla uroczej blondynki!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.06.2011 12:23
Tak naprawdę to żadna wersja nie podoba mi się z tych dwóch uczesań z loków,w odbiciu do twarzy wygląda to nieciekawie.