Totalne utrwalenie

Lakier do włosów jest niezastąpiony szczególnie w karnawale, gdy chcesz, by kształt fryzury przez dłuższy czas był niezmienny.
/ 18.01.2010 11:03

Warto wybrać lakier dostosowany do twoich potrzeb, np. jeśli masz włosy farbowane, wybierz ten zawierający filtry UV (ochroni kolor przed blaknięciem).

Jak stososwać:
Niezależnie od długości włosów lakier zawsze rozpylaj z dystansu ok. 20 cm.

Fryzurę utrwalaj także od spodu, dzięki temu jej kształt będzie bardzo trwały.


Fryzura jak u Dody
Włosy zakręć lokówką. Zrób przedziałek z boku. Z przodu wydziel szerokie pasmo, zaś włosy z tyłu upnij wsuwkami. Spryskaj lakierem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/28.01.2010 01:47
Najlepszy lakier na całym świecie po prostu brak słów. Tyle, że jeszcze lepszy jest ten z proteinami jedwabi dając włosom niesamowity połysk. Nie skleja w ogóle włosów przez co możesz spryskać nawet dużą ilość włosa nie obawiając się kompletnie o sklejenie. Tylko nie wiem czy jest już on w Polsce, bo póki co kupiłam go tu w Anglii. Dla mnie szaleńczo dobry. Pownny się znaleść serie dla blondynek te są najlepsze i tą linię właśnie używam. Polecam jak najbardziej do włosów długich jest rewelacja pewnie i krótkie będą olśniewające. bomba!! nie trzeba już nawet jedwabiu. Lakier jak mgiełka. Delikatnie utwardza włoś normalnie jak wiatr w ogóle go nie widać, że jest nałożony.
/18.01.2010 17:10
Nie rozumiem, dlaczego brunetki tlenią się na blondynki?! Przecież mają inny typ urody niż blondynki. To wogóle nie pasuje...