Fioletowy szampon do włosów blond

Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond Joanna - test i opinia

Sprawdź naszą opinię!
Małgorzata Machnicka / 17.12.2015 06:05
Fioletowy szampon do włosów blond
Większość blondynek, przede wszystkim tych, które regularnie farbują włosy, nie jest zadowolona z odcieniach swoich włosów. I wtedy z pomocą przychodzą wszystkie szampony, które rewitalizując kolor, pomagają pozbyć się niechcianych żółtych odcieni. Dzisiaj pod lupę bierzemy, naprawdę, najlepszy fioletowy szampon do blond włosów.

Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond Joanna - kilka słów wstępu

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez fioletowego szamponu. Przetestowałam ich już całe mnóstwo i ten z profesjonalnej linii marki Joanna jest naprawdę najlepszy. Inne albo wysuszają włosy, albo niezbyt ładnie pachną, albo dają tak mocny efekt, że moje najjaśniejsze kosmyki stają się aż sine.

Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond Joanna - zapewnienia producenta

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkukrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Piękny zapach czarnej porzeczki sprawia wyjątkową przyjemność i relaks podczas mycia włosów.

Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond Joanna - opinia

Używam szamponu mniej więcej 2 razy w tygodniu. To spokojnie wystarcza, aby na kosmykach nie pojawiały się niechciane odcienie (nie farbuję włosów, używam jedynie spray'u rozjaśniającego). Włosy po jego użyciu są niezwykle miękkie, świetnie się rozczesują, a razem z odżywką pomagają utrzymać piękny blask. Co więcej, mają doskonały, słomkowy odcień.

Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond Joanna - cena

Szampon kosztuje 21 zł. Spokojnie wystarcza na pół roku używania, więc cena wydaje się być śmiesznie mała.

Więcej naszych testów: